WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Prezentare Rocsii.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Heii, in primul rand as vrea sa spun ceva, inainte de a face prezentarea :)) E prima data cand o fac desi sunt pe comunitatea asta de 2 ani de zile.. Vroiam sa stie si restul ca nu sunt noua, ca m-au intrebat unii.. Insa, m-am gandit si eu sa o fac dupa atata timp :)) si de data asta vreau sa ma tin serios de comunitate nu cum am spus in alte dati, pentru ca alta preocupare nu prea mai am.. So..


Nick: Rocsii.
Prenume: Roxana
Ocupaţia: Eleva b-) :))
Oras: Bucuresti
Vârsta: 18
De cât timp joci cs [dacă joci]: 2 ani cu aproximatie, dar nu mai joc de mult timp
Hărţi preferate: De dust
O scurtă introducere: De obicei nu imi place sa ma prezint singura sa spun asa.. dar cam ce trebuie sa stiti in mare parte despre mine e sa sunt o persoana sociabila, de treaba doar cu cine merita si ma enervez foarte repede :)) restu' le aflati singurei ;;)
De la cine ai aflat de WtfCs Community?: Pai.. avand in vedere ca au trecut cam 2 ani, din ce tin minte.. doar ma apucasem de un sv de cs.. sv-ul de aici :d
Ce crezi ca ar trebui schimbat/imbunatatit la forum?: Nu, intotdeauna a fost perfect si pe gustul meu.
O poză cu tine: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Bine ai venit :)
Welcome
Din cate vad , ai o inima si un suflet mare...:) Welcome .
Welcome Bine ai venit pe comunitatea noastra =)) de cat timp esti aici ?
( sa se inteleaga, a fost o gluma, sa nu dati warn) .
:)) Eu am inteles gluma, multumesc ! ;;)