WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Prezentare Klaus
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick: Klaus Iohannis
Prenume: Mihai
Ocupatia: Scoala
Oras: Bucuresti
V�rsta: 14
De c�t timp joci cs [dac? joci]: Nu mai joc.
H?r?i preferate: -
O scurt? introducere: Cine sunt eu?…Prea mult am auzit întrebarea asta…Şi cred că niciodată nu am reuşit să dau un răspuns…Pentru că încă nu am reuşit să aflu eu pentru mine…încă nu am reuşit să îmi dau seama cine sunt eu cu adevarat şi care parte mi-a fost atribuită de către restul..Pentru că o parte din noi, mereu va fi ceea ce cred restul despre noi…Şi aceea e partea falsă din noi…Dar oare care parte e cea reală şi care e cea implantată de părerea celorlalţi…? Probabil atunci când voi descoperi şi voi afla răspunsul la această întrebare , voi afla şi cine sunt…Până atunci rămân să fiu aşa cum mă văd restul…deşi nu m-au încălzit cu nimic părerile celor care nu mă cunosc…chiar dacă sunt rele sau chiar dacă sunt bune…sunt tot doar niste aparenţe…
De la cine ai aflat de WtfCs Community?: Google
Ce crezi ca ar trebui schimbat/imbunatatit la forum?: Nimic, e perfect.:))
O poz? cu tine: :-h
Iti zic eu cine esti. Esti de-a lu Ponta... o virgula in plus n-ai putut sa pui si tu la copy- paste-ul ala?

Te-as ruga sa te gandesti la un nou nick.
Puie Monta!
Mr. President is here!
AVE!
Ce-a zis dey si https:/rstforums.com/forum/avatars/zachary1337.gif?dateline=1415185732