WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: [Battle] caNnabiz. vs sCar
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Numele tau: caNnabiz.
Il provoc pe: scar
Tip-ul de Battle: (Avatar/Semnatura/Logo/Wallpaper) semnatura
Tema: free4all
Render/Stock/Poza: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Timp la dispozitie: Maxim 2 zile
VOtarea: Primul la 10/15/20 voturi / Cele mai multe voturi in 2/3/4/5 zile
Lucrarea: Iti astept lucrarea in PM.


Bafta , maestrule :-"
Imi consumi timpul degeaba , ma vad nevoit sa refuz . Nu consider necesara aceasta competitie . Mai bine te axezi pentru a face ceva folositor comunitati . O seara buna .

+ Ca membri vechi stiu cam ce pot face. voi sunteti 3-4 desgineri si nu indepliniti cererile comunitatie eu am fost singur 1 sau 2 ani cred :)
A pus punctul pe i. Daca va ziceam noi nu ne credeati.

TC
(12-20-2014, 09:41 PM)sCaR Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Imi consumi timpul degeaba , ma vad nevoit sa refuz . Nu consider necesara aceasta competitie . Mai bine te axezi pentru a face ceva folositor comunitati . O seara buna .

+ Ca membri vechi stiu cam ce pot face. voi sunteti 3-4 desgineri si nu indepliniti cererile comunitatie eu am fost singur 1 sau 2 ani cred :)
Te dai si tu mare daca erai designer pe ***** 1 an sau 2 mai ziceam dar asa pe comunitatea asta .
Antique de cand dai tu reply dupa ce s-a dat TC?!
Comunitatea asta ce are de iti permiti tu sa faci comparatii?
Remove pentru inactivitate + 4 % warn pentru reclama + suspendare la postat 1 saptamana
Ce mos darnic!

TC
Closed