WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Bandit
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Bandit , poti sa-mi spui si mie de ce mi-ai dat pika ? Pentru ca am zis ca am zis ca "ma p*s pe adminul tau" ?
Da man , inteleg , te-am insultat la fel cum m-ai insultat si tu pe mine , dar , putea sa fie un gag , putea sa fie un kick , un exterminate , dar pika nu se da nici la codati , doar daca are antii-exterminate , sau ceva de genul , vreau si eu sa stiu de ce pika ?
Pentru ca TU fiind de atata timp pe aici, ar trebui sa dai dovada de un comportament exemplar. Daca tu crezi ca asa e normal sa te porti, n-ai decat sa ii dai drumul de aici. Nu e nimeni obligat sa iti suporte tie figurile de interlop, adu-ti aminte ca ti-am mai scris intr-un topic acum maxim 2 sapt sa lasi codurile, si ti-am mai dat o sansa.

P.S: Daca imi spuneai mie asa ceva, iti taiam si netul pana acum.
Bine . Ti-am trimis pm oricum , puteti inchide topicul , ca o sa-mi rezolv altcumva problemele fara intermediul forumului .
Senzore, da-mi un pm in care sa-mi zici cum te-am insultat, scuze pentru insulta aceea de care nu-mi amintesc.
Daca nu stiam, puteam sa jur ca esti d33nis. Si ala tot traficant de caramele era, adica tot asa interlop. Termina cu amenintarile, sau iti spun si tie ce i-am spus si lui d33nis. Ia-ti soldateii de plumb si veniti direct la fondator, pentru ca eu imi asum responsabilitatea pentru staff-ul meu. Va astept!

t/c