WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: 6x Kit CS 1.6 100% FREE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Numele Kit-ului: Pachet de mai multe Kit-uri
Descriere: Mai multe versiuni de Counter-Strike 1.6, culese de pe mai multe site-uri.
Download:
Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel de pe steam, gratuit. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Pe acesta il recomand cel mai mult. L-am folosit foarte mult timp inainte sa trec pe steam, iar parerea mea este ca acesta este in top. Recomand acest client.


Counter-Strike 1.6 Clasic, fara modificari, cel mai preferat de majoritatea jucatorilor: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Counter-Strike 1.7. Ceva mai nou, imbunatatit. Acesta a fost declarat Counter-Strike-ul anului 2014 ! Acest client are incorporat un cfg pentru a reduce lag-ul. You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Counter-Strike PGL Edition cu skin-uri la arme modificate. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Counter-Strike 1.6 romanesc modificat. Majoritatea modificarilor sunt la partea de traducere. You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Counter-Strike 1.6 Versiunea pentru MOD-uri gen Furien, Zombie, Surf, etc. Acest client ruleaza la maximul de fps-uri posibile si este perfect pentru aceste mod-uri. You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Autor: Autorii pack-urilor sunt mai multi si nu-i stiu. Dar autorul pack-ului sunt eu.
Versiune: Aveti mai sus.
Sursa (Link-ul oficial): Adunate de pe mai multe site-uri.
Contine: Am zis la download ce contine fiecare.
Imagini:
[Image: cspgl2.jpg]
[Image: cs%20romania2.jpg]
[Image: cs17.jpg]
[spoiler][Image: bkg.png]
[Image: nguard.png]
[Image: hd.png][/spoiler]

Propria parere: Foarte bune, testate personal si fiecare scanate cu Bitdefender Security Licentiat. Rezultatele: toate sunt in perfecta regula! Nici un virus.