WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Sugestii/Propuneri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare, propun sa se chimbe anumite chestii la server/ adauge :)
- Schimbare plugin amx_gag deoarece actualul nu functioneaza ::))m dat astazi gag unui jucator, dupa care inca tot putea vorbi
- Inlocuire/scoaterea abilitatii de invizibilitate care o primeste un jucator cand colecteaza un cadou...e muuult prea enervanta cand nu vezi unde e :))
- Adaugarea unor skin-uri pt. vip-uri ( asta mai tarziu putin peste cateva saptamani cand devine si serverul mai cunoscut/plin
- comanda in  chat pentru vizualizarea hartilor anterioare, gen /harti si vezi ultimele 3-5 harti jucate
- Si ceeel mai important schimbarea pluginului de echilibrare a echipelor..e aproape inexistent...de multe ori echipele sunt de genul 11 contra 6 sau 8 versus 4

Cam atat am avut pe momentul asta :)as dori sa se lase deschis acest topic pentru urmatoarele propuneri/sugestii ale jucatorilor .
- comanda in chat /harti e adaugata si functionala.
- echilibrarea echipelor se rezolva in maxim 30 minute.
- o sa verific pluginul de gag cand am timp(sper sa am timp weekendul asta)

Pentru celelalte astept si parerea altora.
Pluginul de gaga inca nefunctional :) nu stiu daca ai facut ceva :) doar am zis...daca nu ai avut timp inca, ma scuzi :)
Ar trebui sa mearga fara probleme acum. Folositi comanda, amx_gag nume , si durata se pune automat la 5 minute. Astept un reply in care sa imi spuneti daca mai sunt probleme.