WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cerere Unban This is Sparta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nick: ~*This Is Sparta *~

ip; 89.40.204.171 
admin; Delete!
data/ ora: 8/2/2019 23:10
dovada: - Mentionez ca mi s-au facut poze de catre adminul Delete! insa nu am avut nicio poza in folderul cs strike plus ca mi s-au facut si wg-uri inainte si au fost ok
Ca dovada poate conta cu un raspuns vecinul meu  ( wTF* EddwaRRRd           #) la care am fost si s-a uitat si el personal in csStrike
si nu le spunem si faza cu: "nu stiu ce e imgur.poti sa imi explici?"Si dupa incep sa iti explic unde gasesti pozele si imi spui ca stii,apoi iti explic ce e imgur spui ca ai gasit site-ul dar ai uitat unde gasesti pozele,in conditiile date mai sus.Eu ce sa inteleg de aici?Suntem la gradinita sau ma iei de prost,nu stiu.Asteptam sa vedem ce zic si ceilalti despre asta,dar fara sa imi prezinti pozele pe care le-am facut eu personal o sa iti dau pika on sight.
P.S:Nu e nevoie sa imi raspunzi aici(in caz contrar o sa primesti warn).
De acord cu Delete! am fost de fata !
Eu il cunosc personal pe tip, e la inceput si mi-a spus ca nu a gasit pozele in cs-strike si dupa deaia l-a intrebat pe Delete unde sunt fiindca negasindu-le a crezut ca nu a intrat unde trebuie,eu m-am uitat la el in cs si nu erau nici cfg-uri nici wall sau ceva,fiind vecin cu mine eu stiu ca nu foloseste coduri insa din pacate daca nu are pozele nu are cu ce sa dovedeasca,acum ramane la decizia Ownerului :)
Ai 24 de ore sa te prezinti cu pozele, in caz contrar nu mai ai ce cauta pe server. Eduard chiar daca e vecin cu tine, nu poti dovedi ca nu foloseste coduri, asteptam pozele.