WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Propunere Plugin No Rush!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Link : You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Poti seta ,secundele dupa cat timp poti face rush...ideal ar fi dupa "30 sec"
Ce culoare sa aiba campul de forta
Si ce echipa nu are voie sa faca rush...bineinteles ct!!! :)) :)) :))  ...etc.

Mie unu mi se pare de ajutor!!! Acum astept si parerile voastre !!! 
Ar fii o idee foarte bunaa....putem incerca!
De acord si eu...No rush.
A mai fost candva acest plugin pe server.Insa a fost scos ca lumea se plangea de el si a fost scos.Totusi putem incerca
N-am nimic impotriva, singura chestie este ca entitatiile trebuiesc create manual pe fiecare harta si o sa fie ceva de munca. Voi decideti daca il adaugam sau nu.
PRO!
Good idea! :)
Având în vedere că discuția a fost deja , asteptam decizia , nu are rost sa ramana topicul deschis , tc.
Topic redeschis! Nu cred ca avea rost sa il marcam ca rezolvat, mai multa atentie pe viitor @SeNzOr . Pentru a nu munci degeaba, trebuie sa facem o lista de harti pe care sa creem entitatiile ( acestea trebuiesc create manual pe fiecare mapa) ,iar dupa creerea lor restul hartilor vor fi inlaturate.


As avea nevoie si de alt link de download. Cel de pe extreamcs, contine un addons, iar sma-ul nu merge compilat.
Am mai gasit ceva pe siteuri din alte tari, cele din Romania observ ca au cate un bug ceva. Vezi daca este ok acesta daca nu o sa mai caut!!!

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Pages: 1 2