WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: cerer unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick : As ->
Ip : 46.86.44.118
Nume admin : coL. # [ReAl FigHt]
Data / ora : 07/03/2019 13:00
Motiv : Asta vreau sa aflu si eu , am primit ban dupa ce am prezentat acest wg ( You are not allowed to view links. Register or Login to view.)
Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Eu am fost acel care a executat comada,adica eu te ma  banat...Te rog sa te uiti putin la wg tau...sa vezi cum arata....toate dectectarile tale in trecut au fost depistate cu cod...Si in primul rand Eu cu Real am ajuns de comun acord sa ti dam ban...Astept parerile colegilor mei,si a lu REAL ca a fost de fata, si in special al lu Dey.

Si ori cand poti sa joci cu cod pe sv cand nu st noi adminii,,
Contra
Dar candidatul cu numele As -> avea cod, in testul pe care l-am facut si Viper @ am ajuns la concluzia ca As -> are coduri si a urmat timp de mai mult de 10 minute, multumesc.
In primul rand daca apare cu rosu nu inseamna neaparat ca a folosit cod in aceasta zi,scrie clar in paranteza (no cheat signature detected) si da se vede ca a folosit cod in trecut insa de la data de 16-02-18 pana la ultimul test facut astazi apare curat

P.S ( daca a folosit o singura data cod acolo la History-ul wg-urilor asa v-a aparea, rosu per total) dar asta nu inseamna ca a folosit de fiecare data

Daca nu exista alta dovada impotriva lui eu sugerez ca merita Unn ban
Nu exista nici o dovada ca a folosit cod pe serverul nostru. In concluzie nu ii pot lasa banul chiar daca a jucat in alte parti cu hack... Va sugerez sa stati cu ochii pe el in viitor.

@As stefan ai unban.