WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: [Propunere] - [hammer] # oNly
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut, am o mica propunere.
Ar fi bine de eliminat file-ul ala cu 200 hp la un jucator random, si +100hp daca faci 1 kill, sa fie mai simplu si frumos. Doar jucatorii cu grad-ul de Vip sa benificeze de aceste lucruri.
CONTRA,eu cred ca si playerii merita un avantaj macar o data la cateva runde,vipul are oricum destule beneficii!
ei deja beneficiaza de hp,eu cred ca e mult mai bine sa ramana asa pentru a li se oferi putin ajutor playerilor,parerea mea!
Ok, dar ar fi bine 1 random player in fiecare team sa fie mai echilibrat.
Am scos de la super player armura, deoarece daca trageai in el ii lua doar 50 hp, asa a ramas cu 200 hp supr player-ul si 0 armura!
Cat despre 2 super player alesi random la fiecare echipa nu e chiar usor, trebuie modificat pluginul destul de mult si nu am ajuns la acel nivel :))
Cred ca e destul de echilibrat si asa pentru ca avem plugin de echilibrare si nu o sa fie diferente mari intre echipe!
Ma gadesc ca daca ar fii 2 super playeri oricum e greu sa sa intalneasca ei 2 sa se dueleze, asa ca e deajuns un super player pe server! Cu cat sunt mai multi cu atat dezavantajeaza pe alti playeri simpli!