WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Reclamatie Heineken
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
You are not allowed to view links. Register or Login to view. Limbaj de un admin, acest "Heineken" este un obosit burtos care se afla in 9 luni de la atata hamei, prietene pe sv asta tu nu mai joci cat am eu admin sa-ti fie clar.
(10-03-2019, 06:58 PM)The SilenT Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view. Limbaj de un admin, acest "Heineken" este un obosit burtos care se afla in 9 luni de la atata hamei, prietene pe sv asta tu nu mai joci cat am eu admin sa-ti fie clar.


Asta vorbeste in numele lu' K3nzo :)))))    Sunt curios cum se rezolva acest topic, imi pare rau ca s-a ajuns ca pe un asemenea SRV sa fie persoane de genul in STAFF.


Din punctul meu de vedere, nici ca slot n-ar trebui sa mai fie pe acest SRV. Limbaj de mahala + gandire 0.
(10-03-2019, 06:58 PM)The SilenT Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view. Limbaj de un admin, acest "Heineken" este un obosit burtos care se afla in 9 luni de la atata hamei, prietene pe sv asta tu nu mai joci cat am eu admin sa-ti fie clar.

Prietene Radu98 sau cum te-o chema. Cu acest limbaj te poti duce acolo unde ai crescut. . Aici e o comunitate. Daca ai chef de cearta. Joaca LoL . 
Eu cred ca , Kenzo , va face dreptate si ti va da remove + ban . 
:-h
I-am dat lui Heineken pika, revenit pe server in cateva minute si mi-a dat ban.
Kenzo asteptam raspunsuri cu totii, te rugam.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
tocmai am primit ban permant de la Heineken :))))))) hai ca i bine .
Wtf,, a luat-o comunitatea Razna cu limbricul ala :))
Neata! Pana apare @KenZ0 , ai remove la slot de la mine @Radu98 . Pe mine nu ma intereseaza ce relatie sexuala ai tu cu Kenzo, un asemenea comportament si limbaj nu are ce cauta pe forumul asta. App, ai si 40% warn pe forum pentru limbajul tau de 2 lei. Bafta in viata!
(10-04-2019, 07:14 AM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Neata! Pana apare @KenZ0 , ai remove la slot de la mine @Radu98 . Pe mine nu ma intereseaza ce relatie sexuala ai tu cu Kenzo, un asemenea comportament si limbaj nu are ce cauta pe forumul asta. App, ai si 40% warn pe forum pentru limbajul tau de 2 lei. Bafta in viata!
Ne putem primi si noi unban ? 
Lasati-mi pm cu ip-urile si rezolvam.
Imi cer scuze ca am fost inactiv si nu am putut lua decizia de a scoate adminul de cand a fost reclamatia facuta!
Nu am nici-o treaba cu el, am vorbit 2 minute pe fb si atat!  :))
Remove!
Multumim tuturor celor care ati contribuit cu parerea!
Pages: 1 2