WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cerere Admin -RuNY
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nume Real: Pricopi Maricel


Nickname: -RuNY

Varsta: 17

Steam ID numeric: STEAM_0:1:535626129

Experienta Admin/Helper [Foarte Buna/Buna/Medie/Low]: buna

Ore jucate ( scrie !ore pe server si fa un screenshot ): 36 You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Poti intra pe serverul nostru de teamspeak3 in timp ce esti pe server?(ts3.wtfcs.com): daca e nevoie da

Invite la toti prietenii in grupul de steam ( You are not allowed to view links. Register or Login to view. ) si fa un printscreen (OBLIGATORIU): nu imi apare

Cate ore poti face pe saptamana?: 15-20

Ai citit regulamentul?: Da

Esti constient ca daca te abati de la regulament primesti remove/down?: Da
e de treaba e serios este si foarte activ si isi face si treaba.. :)
-CONTRA-
In nici un caz nu merita sa primeasca admin,are helper abia de 4 zile si pe deasupra nu si-a facut treaba mai deloc
CONTRA
Momentan nu cunoaste bine bazele helperului
Respins.
Ai helper de o saptamana, nu prea conteaza ce activitate ai momentan, vreau sa si vad ca te pricepi ca helper.
Un mare motiv pentru care nu iti voi da admin la cererea asta este pentru ca, daca tii minte, acum aproximativ 3-4 zile te-am auzit si vazut cum invitai lume la competitive, iar dupa ce ti-am atras atentia ai zis ca "ai uitat".Chestiile astea nu se uita.
Continua sa iti FACI treaba ca helper, si revino cu o cerere noua dupa minim 2 saptamani.
Mult noroc.
T.C.