WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Cerere helper Stellar
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nume Real: Gabi

Nickname: Stellar

Varsta: 35

Steam ID numeric: STEAM_1:1:45597

Experienta Admin/Helper [Foarte Buna/Buna/Medie/Low]:  Foarte buna

Ore jucate ( scrie !ore pe server si fa un screenshot ): You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Poti intra pe serverul nostru de teamspeak3 in timp ce esti pe server?(ts3.wtfcs.com): Da

Invite la toti prietenii in grupul de steam ( You are not allowed to view links. Register or Login to view. ) si fa un printscreen (OBLIGATORIU): Nu apare butonul de invite.

Cate ore poti face pe saptamana?: In jur de 20, 25, in functie de programul de lucru.

Ai citit regulamentul?: Da

Esti constient ca daca te abati de la regulament primesti remove/down?: Da
Salut ! 

1. Ca si activitate pot spune ca ai una buna, te-am vazut destul de des. 
2. Din cate am inteles esti un jucator d-al casei, unul vechi. Ceea ce cred ca ar fi un plus.
3. Ti-am urmarit si tie reporturile pe care le-ai facut jucatorilor, pot spune doar ca iti multumim ca ne ajuti sa pastram serverul cat mai curat. 
4. Te consider un om de apreciat, foarte de treaba. Si nu cred numa' eu asta, am ascultat conversatiile tale verbale cu jucatorii comunitatii wtfcs.com, iar asta m-a facut sa-mi formez aceasta parere. 


Din partea mea ai PRO, o vulpe batrana ar prinde bine. Tine-o tot asa !
-PRO-
A punctat bine betw0w ce era de zis.
PRO
activitate, de treaba, e super tare steaua asta
Acceptat
Bine ai venit in echipa!
Closed
Am sa te rog sa imi dai si steamid-ul complet pe Discord.
Se pare ca ce ai lasat tu nu este complet si nu voi putea sa iti adaug helper-ul! Multumesc.
Nu a raspuns + vechi
Closed