WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Propuneri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut. Am cateva propuneri daca vreti sa le luati in considerare.
1: Pluginul care face demo (Auto Demo Record) este inutil si face lag plus ca aveam cs plin de demouri.
 
2: Propun scoaterea pluginului rtv (cred ca este galileo) sa nu mai aiba acces orcine sa schimbe harta (ex: sunt 3 playeri le bag fy_snow sa intre mai multii ies de pe sv si imediat schimba in nu stiu ce harta. Daca nu vreti scoaterea propun sa aibe acces la vot doar cu cateva harti fy_snow, de_dust2_3x3, de_dust2_long, etc )

3: Dezactivati freeze time pentru ca la harti precum aim sau awp trag din spawn si nu toti avem acces la amx_cvar pentru dezactivare pe aceste harti!

4: Adaugati mai multi boti (minim 5) spectatori cel putin o perioada pana se populeaza sv

5: Scoateti cat mai multe pluginuri inutile sau care nu sun importante pentru functionarea cat mai optima a sv-ului 

Multumesc si este la alegerea voastra daca vreti ceva modificari.
Salut, nu sunt pluginuri inutile :) Poate te referi la cele "fun", nu sunt foarte multe, cel de rank, free vip, auto restart, c4 timer etc.. Nu le vom scoate deoarece infrumuseteaza jocul.

Despre auto demo recorder, nu vad cum poate face lag si poate fi util, dar am scos din denumirea demo-ului steamid-ul si denumirea lunga "CS.WTFCS.COM - DEMO"

Iar pentru freeze time-ul la hartile aim - am adaugat un plugin care seteaza mp_freezetime 0 DOAR pentru hartile aim_ si awp_

Nu putem adauga mai multi boti deoarece primim Ban pe gametracker.

Mersi!

edit: mie unul imi merge foarte bine jocul pe server