WTFCS Community | Gaming community @ since 2011

Full Version: Prezentare ech0
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 552325_287265981350796_220787970_n.jpg]

Nick: ech0
Prenume: Andrei
Varsta: 16 ani, 17 in Decembrie
Oras: Buzau
Steam: OFF
Anii jucati: 3 ani, desi in ultimul an am jcuat mai mult DR.
Timp de cand joc CS: 3 ani, 1 an DR
Ocupatie: elev
Hartii preferate: Inferno :X

Hobbie: Imi place sa scriu povesti in timpul liber, consider ca am o imaginatie bogata si asta e singurul fel in care pot sa o "eliberez.
Jocuri preferate: Prince of Persia series, Devil may Cry series, The Suffering serries, Shaiya, 12Sky2, GTA San Andreas(de asemenea joc si SAMP), Max Payne series-Sunt genul care prefera Oldies but Goodies


Muzica: Rock si Rap in majoritatea timpului.
Filme: Prefer Comedie/Actiune/Horror, filmele ce s-au remarcat au fost Real Steel, American Pie, Eurotrip(cea mai buna comedie vazuta vreodata, 10/10, vizionat de 9 ori) Martin Lawrence(tot), Chris Tucker(majoritatea) si preferatul din 2011 "Warrior", sugerez vizionarea acestui film, este perfect, sunt cu siguranta mult mai multe filme ce mi-au placut dar astea le pot tine minte.

Yahoo: crippl3rz0r
MSN: creepy_crippler@mylife.com
Skype: creepy_crippler
Facebook: Ionita Emilian Andrei(Crippler)


Extra info: De asemenea lucrez in Photoshop de 2 ani si in Sony Vegas de 1 an si ceva, am experienta cu aceste programe asa ca cine are nevoie de ajutor poate sa imi dea PM oricand.
Welcome to WtfCs! Speram sa te simti bine alaturi de noi.
Welcome To WtfCs !
welcome to wtfcs !!!!
salutare!:)
Salut Andrei! :Welcome:
:welocome2:
Welcome
Welcome
Welcome to WTFcS.CoM
Pages: 1 2