WTFCS Community | Gaming community @ since 2011
IMPORTANT Servere spre administrare - Printable Version

+- WTFCS Community | Gaming community @ since 2011 (https://www.wtfcs.com/forum)
+-- Forum: WTFCS - NEWS (https://www.wtfcs.com/forum/forum-2909.html)
+--- Forum: Anunturi & Update-uri (https://www.wtfcs.com/forum/forum-2086.html)
+---- Forum: Productie (https://www.wtfcs.com/forum/forum-1183.html)
+---- Thread: IMPORTANT Servere spre administrare (/thread-62137.html)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Servere spre administrare - SergiuRevenire. - 01-27-2022

Nume: Sergiu
Varsta: 18
Oras: R.Moldova
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): CS - Doresc spre Administrare server de SA MP rpg.wtfcs.ro
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Expert in acest domeniu
In cat timp pot termina de configurat serverul: Nu pot zice direct in cat timp deoarece trebuie sa vorbesc cu youtuberi pentru promovari etc maxim 5zile.
In cat timp pot popula serverul: Aici depinde în mare parte de boost-uri și de reclamele pe care le voi face.
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilinic de server deoarece am destul timp.
Adresa de email valida(veti primi datele pe aceasta)sergiuturcan345@gmail.com


RE: Servere spre administrare - Dey. - 01-27-2022

(01-27-2022, 12:14 AM)SergiuRevenire. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nume: Sergiu
Varsta: 18
Oras: R.Moldova
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): CS - Doresc spre Administrare server de SA MP rpg.wtfcs.ro
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Expert in acest domeniu
In cat timp pot termina de configurat serverul: Nu pot zice direct in cat timp deoarece trebuie sa vorbesc cu youtuberi pentru promovari etc maxim 5zile.
In cat timp pot popula serverul: Aici depinde în mare parte de boost-uri și de reclamele pe care le voi face.
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilinic de server deoarece am destul timp.
Adresa de email valida(veti primi datele pe aceasta)sergiuturcan345@gmail.com

1. Ai avut in ultimii ani o gramada de sanse, in schimb de fiecare data nu ai reusit sa faci nimic sau mai rau, ai plecat cu serverul prin alte parti. De asta ai si ban pe nick-ul vechi pe discord.
2. Sa ne spui si noua, cum sta treaba cu boost-ul pe samp :))
3. Aici nu o sa mai primesti niciodata nici un server, esti in blacklist. Bafta!



Servere disponibile in continuare, reply dupa modelul din primul post :

- mta , 1 buc.
- samp, 1 buc
- minecraft, 1 buc.
- serverul ts3 al comunitatii, spre administrare.

Conditiile impuse de noi:

- seriozitate, maxim 2 zile pentru finalizarea unui server.
- nu este permis sa aveti server de discord separat, primiti tot ce trebuie pe serverul nostru de discord!

Cine e hotarat sa faca treaba sa lase reply, cui nu ii arde sa se abtina. Astept reply-uri dupa model daca sunt doritori. As aprecia daca v-ati da si interesul, nu doar sa cereti servere ca sa va aflati in treaba.

Din momentul asta se va face un blacklist la care nu va avea acces decat staff-ul. Acolo voi posta userii care au cerut servere si apoi si-au batut joc, precum cei de mai sus. Acesta va contine toate detaliile user,ip,etc. O data intrat in blacklist, nu mai aveti dreptul la o a2a sansa. Bafta!


RE: Servere spre administrare - FreshRPG - 01-28-2022

Nume: Mihai
Varsta: 16
Oras: Giurgiu
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): Administrare server de SA MP rpg.wtfcs.ro
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Sunt Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 1 saptamana maxim
In cat timp pot popula serverul : Pai un server nu il poti popula peste noapte deci va dura ceva, cred ca o saptamana 2
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilnic de acest server, mai mult seara pentru ca ziua am scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) contdiscord43@gmail.com


RE: Servere spre administrare - FreshRPG - 01-28-2022

Ma scuzati, ma gandeam la altceva, da, un server il pot configura intr o zi - 2, ma pricep si fac destul de rapid.


RE: Servere spre administrare - Dey. - 01-29-2022

(01-28-2022, 11:39 PM)FreshRPG Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nume: Mihai
Varsta: 16
Oras: Giurgiu
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): Administrare server de SA MP rpg.wtfcs.ro
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Sunt Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 1 saptamana maxim
In cat timp pot popula serverul : Pai un server nu il poti popula peste noapte deci va dura ceva, cred ca o saptamana 2
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilnic de acest server, mai mult seara pentru ca ziua am scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) contdiscord43@gmail.com

(01-28-2022, 11:42 PM)FreshRPG Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Ma scuzati, ma gandeam la altceva, da, un server il pot configura intr o zi - 2, ma pricep si fac destul de rapid.

Ai pm cu datele de acces. Ti-am facut un server pe care sa lucrezi, cand ai totul gata mutam pe serverul principal. Ai date server, webhost + baza de date trimise. Daca in 48 de ore nu finalizezi totul, serviciul o sa fie suspendat. Ne anunti daca termini mai repede! Bafta!


RE: Servere spre administrare - Zooke - 02-04-2022

Nume: Liviu
Varsta: 16
Oras: Tulcea
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): samp
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Sunt Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 1 saptamana maxim
In cat timp pot popula serverul : Cred ca aproximativ 2 saptamani deoarece nu este usor
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilnic de acest server, mai mult seara pentru ca ziua am scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) zookyeaici211@gmail.com


RE: Servere spre administrare - Dey. - 02-05-2022

(02-04-2022, 05:53 PM)Zooke Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nume: Liviu
Varsta: 16
Oras: Tulcea
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): samp
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Sunt Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 1 saptamana maxim
In cat timp pot popula serverul : Cred ca aproximativ 2 saptamani deoarece nu este usor
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu)Ma pot ocupa zilnic de acest server, mai mult seara pentru ca ziua am scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) zookyeaici211@gmail.com

Ai mesaj cu datele serverului. Conditiile sunt aceleasi pentru toata lumea, ai 48 de ore din momentul asta sa termini serverul, nu te asteapta nimeni o saptamana. In momentul in care TERMINI totul, faci cerere dns. Daca nu apari cu cerere dns si serverul terminat in 48 ore, acesta va fi suspendat. Bafta!


RE: Servere spre administrare - Dey. - 02-07-2022

@Zooke EJECT. Cele 48 ore au trecut, nici macar nu ai avut bunul simt sa te loghezi in tot timpul asta in panel:
Editing: zookyeaici211@gmail.com
Last Login: never
Created: 2022-02-05

Adaugat in black list!

Servere disponibile in continuare, reply dupa modelul din primul post :

- mta , 1 buc.
- samp, 1 buc
- minecraft, 1 buc.
- serverul ts3 al comunitatii, spre administrare.

Conditiile impuse de noi:

- seriozitate, maxim 2 zile pentru finalizarea unui server.
- nu este permis sa aveti server de discord separat, primiti tot ce trebuie pe serverul nostru de discord!

Cine e hotarat sa faca treaba sa lase reply, cui nu ii arde sa se abtina. Astept reply-uri dupa model daca sunt doritori. As aprecia daca v-ati da si interesul, nu doar sa cereti servere ca sa va aflati in treaba.

Din momentul asta se va face un blacklist la care nu va avea acces decat staff-ul. Acolo voi posta userii care au cerut servere si apoi si-au batut joc, precum cei de mai sus. Acesta va contine toate detaliile user,ip,etc. O data intrat in blacklist, nu mai aveti dreptul la o a2a sansa. Bafta!


RE: Servere spre administrare - Kralzy - 02-12-2022

Nume: Catalin
Varsta: 15
Oras: Rm.Valcea
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): Minecraft
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 2 zile
In cat timp pot popula serverul : Hmm, cred ca peste 3-4 zile.
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu): Da, ma pot ocupa zilnic, mai mult seara, deoarece sunt de dupa amiaza la scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) kralzlegendmm@gmail.com


RE: Servere spre administrare - Dey. - 02-13-2022

(02-12-2022, 02:18 PM)Kralzy Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Nume: Catalin
Varsta: 15
Oras: Rm.Valcea
Ce tip de server doresc sa administrez (cs/samp/go/minecraft): Minecraft
Nivel de experienta (bun/moderat/expert): Expert
In cat timp pot termina de configurat serverul: 2 zile
In cat timp pot popula serverul : Hmm, cred ca peste 3-4 zile.
Ma pot ocupa zilnic de server (da/nu): Da, ma pot ocupa zilnic, mai mult seara, deoarece sunt de dupa amiaza la scoala.
Adresa de email valida(veti primi datele) kralzlegendmm@gmail.com

Ai pm cu datele serverului, si 48 de ore sa il finalizezi. Daca mai ai nevoie de ceva imi dai pm, cand ai totul gata faci cerere dns. Bafta!