WTFCS Community | Gaming community @ since 2011
IMPORTANT Tema IPB WTF 2019 - Printable Version

+- WTFCS Community | Gaming community @ since 2011 (https://www.wtfcs.com/forum)
+-- Forum: WTFCS - NEWS (https://www.wtfcs.com/forum/forum-2909.html)
+--- Forum: Anunturi & Update-uri (https://www.wtfcs.com/forum/forum-2086.html)
+---- Forum: Productie (https://www.wtfcs.com/forum/forum-1183.html)
+---- Thread: IMPORTANT Tema IPB WTF 2019 (/thread-64388.html)

Pages: 1 2


Tema IPB WTF 2019 - daNN1eL - 03-10-2019

RO
Salut, de ceva timp am inceput sa lucrez la o tema noua pentru forum, va las cateva imagini cu demo, pentru ca inca nu e gata sa o aplicam ca tema default, asa ca astept din partea tuturor PRO/CONTRA cu imbunatatiri si argumente.

EN
Hello, for some time I've been working on a new forum theme, I'll leave you some demo images because it's not ready to apply it as default, so I expect from all PRO / AGAINST with improvements and arguments.

Demo: 


[Image: tema1.jpg]

[Image: tema2.jpg]

[Image: tema3.jpg]

[Image: tema4.jpg]

:*


RE: Tema IPB WTF 2019 - czr.v - 03-11-2019

e frumoasa si aranjata , as zice sa o incercam......... PRO


RE: Tema IPB WTF 2019 - Iustin - 03-11-2019

Parerea mea e ca alea din dreapta care se misca, ar trebui puse ca la actuala tema ca nu sta nimeni sa iti citeasca ce se ruleaza. Hai ca bannerele de promovare nu sunt atat de atragatoare, dar serverele da.
Totodata, iconitele din stanga (gri si albastre) ar trebui personalizate ceva cu WTF.
Daca tot vine pastele, ar putea fi adaptata tema cu mici elemente cu oua (poate de a lui dey chiar) si un iepure cu spume cu arme (gen jackrabbit)
In rest e ok.
Bravo!


RE: Tema IPB WTF 2019 - SeNzOr - 03-12-2019

Eu nu sunt nici pro , nici contra , imi place si cea actuală, si cea făcută de tine daniel , rămâne la decizia voastră , bravo .


RE: Tema IPB WTF 2019 - Dey. - 03-12-2019

Aceeasi parere ca si @Iustin o am. Legat de oua daca e nevoie, poti sa vi sa mi le iei (iustin)


RE: Tema IPB WTF 2019 - Iustin - 03-12-2019

Vin cu o noua propunere DACA se poate implementa.
Backgroundul forumului sa poata fi modificat de catre membru DOAR dintr-o lista de 3-4 backgrounduri sub forma unor obtiuni de pe prima pagina din meniul principal.
Daca imi mai vin trasnai, revin cu reply.


RE: Tema IPB WTF 2019 - daNN1eL - 03-14-2019

(03-11-2019, 01:16 AM)Iustin Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Parerea mea e ca alea din dreapta care se misca, ar trebui puse ca la actuala tema ca nu sta nimeni sa iti citeasca ce se ruleaza. Hai ca bannerele de promovare nu sunt atat de atragatoare, dar serverele da.
Totodata, iconitele din stanga (gri si albastre) ar trebui personalizate ceva cu WTF.
Daca tot vine pastele, ar putea fi adaptata tema cu mici elemente cu oua (poate de a lui dey chiar) si un iepure cu spume cu arme (gen jackrabbit)
In rest e ok.
Bravo!
Iconitele pot fi personalizate, si nu e problema, deci se rezolva.
Cat despre Sf.Paste :D ne putem adapta usor atat cu bling-bling-uri cat si stelute, oua, iepurasi si multe altele.
Aveam in vechiul PC un script gen open chest ( nu stiu daca il mai gasesc,sper, dar daca cineva stie despre ce e vorba mi ar fi de mare ajutor daca ar gasi ceva asemanator) cu care ma gandeam sa organizam un mic concurs legat de paște cu premii legate de forum, servere, etc. Astept si aici idei.


(03-12-2019, 09:55 PM)Iustin Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Vin cu o noua propunere DACA se poate implementa.
Backgroundul forumului sa poata fi modificat de catre membru DOAR dintr-o lista de 3-4 backgrounduri sub forma unor obtiuni de pe prima pagina din meniul principal.
Daca imi mai vin trasnai, revin cu reply.

Voi incerca pe forumul de teste iar daca reusesc te anunt, e umpic cam dificil dupa parerea mea pt ca nu am mai facut asa ceva, dar incercam si daca reusim, fara problema ne adaptam si la situatia asta.

Totusi. UP

Mai astept pareri.


RE: Tema IPB WTF 2019 - Delete! - 03-14-2019

Arata foarte bine.Mult mai aerisita fata de cea actuala


RE: Tema IPB WTF 2019 - Dey. - 03-19-2019

Se termina tema noua pana la paste sau o devoltam pe actuala? Gen design oua, concursuri, etc.


RE: Tema IPB WTF 2019 - daNN1eL - 03-24-2019

UP

Am rezolvat de curand partea de POSTBIT, adica afisarea postarilor in pagina si PANOUL USER DETAILS.
Daca mai e ceva de adaugat, pentru cei ce au acces sa vada tema live, va rog sa imi transmite-ti.

(03-19-2019, 10:21 PM)Dey. Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Se termina tema noua pana la paste sau o devoltam pe actuala? Gen design oua, concursuri, etc.
Momentan lucrez la schimbarea background-ului pe care a cerut o Iustin si la noile Forum Icons. Despre design ma ocup eu, la concursuri daca doriti sa organizam ceva e nevoie de mult mai mult, adica daca e lumea de acord sa organizam ceva specific de paste, avem nevoie si de idei si de oameni activi.