[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[NOU] Regulament VIP
Author : mihay111, Category : Diverse, 0 Replyes, 185 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Moderator
     
577
POSTS
452
THREADS
190
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.15[w]

Suit Member
05-15-2020, 11:12 PM (This post was last modified: 05-15-2020, 11:16 PM by mihay111.)
#1
REGULAMENT VIP
STARS . WTFCS . RO

Am decis sa adaug un mic regulament si pentru cei cu gradul de VIP pe server. Acestia trebuie sa il respecte pentru o buna stare pe server si pentru a nu li se inlatura gradul. Daca ai VIP, nu esti exclus de la regulamente.


1. Singurul nick permis cu care jucati este cel pe care aveti VIP. (sanctiune: avertisment)
2. Chiar daca aveti doar VIP, purtati-va ca atare, fiind un model pentru ceilalti. (sanctiune: 1 vip warn)
3. Folositi u@ doar pentru a anunta un posibil codat sau doar sa vorbiti intre voi, impreuna cu STAFF-ul. De asemenea, certurile intre voi sunt interzise. (sanctiune: 1.5 vip warn)
4. Pentru orice problema, nu ezitati sa imi dati PM.
5. Pe hartile unde se joaca doar cu un anumite arme (gen awp, knife) nu aveti voie sa selectati nicio arma din meniu si sa nu folositi grenadele! (sanctiune: 1 VW la orice abatere)

Acum, cred ca ati vazut ca am adaugat "avertisment" si "vip warn". Acestea sunt metode de a va sanctiona. Avertismentul este ceva usor si expira in 3 zile. La 2 avertismente neexperate, primiti 1 VIP WARN. La 2 VIP WARN, primiti remove! Un Vip Warn expira in 5 zile. Detalii in topicul: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: