[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[TUTORIAL] Configuratie cs 1.6 ( Un ajutor pentru incepatori) !!!
Author : linked, Category : Discuţii Clan, 2 Replyes, 1647 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Lider Clan CS1.6
 
210
POSTS
25
THREADS
151
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.73[w]
01-31-2019, 12:02 AM (This post was last modified: 01-31-2019, 12:39 AM by linked.)
#3
Tinta "Large" pe 640x480 este ideala pt spray "Ace" la fel si mai ales pt deagle  , tinta "small" te ajuta si ea intradevar la distante mari dar in apropiere vei observa un recul foarte mare. Dc Aleg 640x480 , in primul rand  pt fps , in momentul in care setezi in consola net_graph 3 iti va apare pe ecran - loos , choke si fps, vei observa o oarecare diferenta pt ca in momentul acela procesorul calculatorului nu mai are atatea cerinte. Sa revenim la tinta large sau medium, cand esti pe rezolutia 640×480 imaginea se va mari , ma refer la jucatori in primul rand , daca vei avea tinta small  vei avea tendinta sa ti cursorul dupa cum se misca "tinta" iar in momentul ala pierzi reculul, daca vei avea tinta large, vei fi mult mai atent pe gloantele unde se duc fata de cursor si vei observa o diferenta ft.mare pt ca reculul este mult mai ok. In momentul cand folosesti Ex: m4a1 doar primele 5 gloante sunt fatale pt ca dupa cele 5 gloante reculul creste. Cel mai important cand tragi este sa tragi in forma de cruce. O sa fac un demo pt demonstratie zilele acestea!!! Sper ca am fost inteles! Multumesc pt intrebare Sava!


Messages In This Thread
RE: Configuratie cs 1.6 ( Un ajutor pentru incepatori) !!! - by linked - 01-31-2019, 12:02 AM

Forum Jump: