[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] [Reclamatie] [scroafe]sNk
Author : weedness, Category : Reclamaţii Admini, 4 Replyes, 1266 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.06[w]
12-23-2017, 10:34 AM (This post was last modified: 12-23-2017, 10:49 AM by weedness.)
#1
Adminul reclamat: You are not allowed to view links. Register or Login to view. 
Nick: weedness
IP-ul TAU: IP DINAMIC , dau privat daca e ceva

Ora / Data / Harta:  9:24 (cred) mapa awp_russia
Motivul: Exterminate si ban cu motivul (AIM) , dar el nu cere WG nimic + i-am zis si eu in gluma ca are [scroafa] in nume si a zis , eu sunt porc , scroafa ii ma-ta. Edit 9:32 nu mai pot intra pe nici un server sa va dau dovada.....
Dovada : am uitat sa salvez ca deabea m-am trezit pe la 9:10 si am descoperit serverul xmas.wtfcs.com , in sectiunea INTERNET , acum am exterminate nush daca imi mai apare mesajul ala cu banned motiv AIM (minutes: 9999 [nici ban permanent nu stie sa dea] flagul pentru ban permanent e 0 domnule SCROAFA)
Punct de vedere : Acest baiat abuzeaza foarte mult , injura extrem de mult si nu se comporta ca atare , are un comportament care duce de gandit , ca acest baiat v-ar ajuta la popularea serverului 


P.S : va rog eu mult verificati log-ul serverului , sa vedeti cat de dus cu pluta e domnul snk si cat abuz face.
Eu deabea m-am trezit si am dat de serverul dumneavoastra si la prima parere chiar e interesant intr-o atmosfera de craciun . Dar il urasc pe SNK .
New Dovada , alt exterminate fara screenshot sau wg ::) Te simti slab snk nu :)) : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Dovada #2 si asta fara DEMO , SS sau WG - You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Messages In This Thread
[Reclamatie] [scroafe]sNk - by weedness - 12-23-2017, 10:34 AM
RE: [Reclamatie] [scroafe]sNk - by Dey. - 12-23-2017, 11:47 AM
RE: [Reclamatie] [scroafe]sNk - by SCANDALjr. - 12-23-2017, 11:51 AM
RE: [Reclamatie] [scroafe]sNk - by [scroafe]sNk - 12-23-2017, 01:54 PM
RE: [Reclamatie] [scroafe]sNk - by Destroyer - 12-23-2017, 08:00 PM

Forum Jump: