[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[RESPINS] Cerere Designer
Author : czr.v, Category : Aplicatii staff, 1 Replyes, 1311 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Membru
 
1,146
POSTS
188
THREADS
349
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2[w]

1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K
02-14-2019, 04:47 AM (This post was last modified: 02-14-2019, 05:18 AM by czr.v.)
#1
Nume: Cezar
Varsta: 19

Experienta PS: buna si se poate de progresat
Experienta moderator: f buna
Motivul pentru care doresti gradul de designer: Activitatea de la Design Zone lasa de dorit , nu se ocupa nimeni 
Ce schimbari ai aduce la forum in materie de design: La moment forumul arata foarte bine din punct de vedere estetic , insa eu o sa fac cateva lucrari pentru comunitate mai noi si daca o sa fie bune o sa le adaugati ,  o sa ma ocup cu cererile avatar/banere etc. utilizatorilor wtfcs cu mare placere . aveam o gramada lucrari pentru comunitate insa toate link-urile au expirat . ati folosit si un logo facut de mine acum ceva timp .
Ce tipuri de lucrari iti place sa creezi: logo/banere/avatare
Link Portofoliu : You are not allowed to view links. Register or Login to view. va rog sa deschideti topicul ca sa-mi postez lucrarile

si am peste 5 topicuri cu ........... cadouri pentru wtfcs , aceasta cifra urmeaza sa fie numar  :D :D
Contact yahoo/skype: skype : cezar.vichilu


P/S link-urile  sunt expirate insa se vad bine comentarile  
       unica dorita de a primi acest grad pe forum, este de a ajuta comunitatea, erau timpuri in care nu trecea o zi fara o postare la Cadouri/Portofolii/Cereri poate reusesc sa reaprind acea atmosfera pe wtfcs. Multumesc
You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Messages In This Thread
Cerere Designer - by czr.v - 02-14-2019, 04:47 AM
RE: Cerere Designer - by Dey. - 02-14-2019, 09:06 AM

Forum Jump: