[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] REMOVE admin BoJack
Author : BoJack, Category : STAFF, 2 Replyes, 1097 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
66
POSTS
10
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.89[w]
06-26-2019, 05:20 PM
#1
Nick server: BoJack

Grad actual pe server:  Administrator
Durata absentei:  Permanenta
Motivul: Avand in vedere cele intamplate, consider ca nu mai are rost colaborarea mea cu acest srv, intrucat serviciile mele nu sunt apreciate mai deloc. Am fost absent 2 Zile intrucat am avut de lucru ceva la casa mea. Intre timp, mai exact astazi, unul din fratii mei, a observat pe srv la o anumita ora un codat. Cum nu era nimeni pe srv, a intrat pe numele meu (parola fiind salvata in consola deoarece suntem frati , avem lucruri coumne. )   Inteleg ca regulamentul e facut sa fie respectat. Insa nu a banat pe nimeni MOCA, ceea ce a banat, a banat cu dovada, motiv ! A schimbat si mapa intrucat nimeni cu grad nu era ON! Insa, fiind monotorizat, KENZO a intrat imediat dupa aceea si a facut ceea ce a facut. Consider ca mi-am facut treaba cum am putut eu mai bine, am investit timp si nu-mi pare rau!
Insa daca nu se mai poate, nu se mai poate. Dorinta mea e definitiva. Nu-mi urmaresc interesele sau alte cate si mai cate, am vrut doar la prosperitate, ca si ceilalti. Insa daca nu te simti ok, si neapreciat, n-are rost sa mai continui!



Astept si parerile celorlalti, chit ca nu vor schimba soarta  ! Va multumesc , numai de bine !
[Image: Ls7FPzD.gif]


Messages In This Thread
REMOVE admin BoJack - by BoJack - 06-26-2019, 05:20 PM
RE: REMOVE admin BoJack - by FanTaa - 06-26-2019, 08:25 PM
RE: REMOVE admin BoJack - by KenZ0 - 06-27-2019, 02:44 AM

Forum Jump: