[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Reclamatie payerului tapgod pentru ban abuziv
Author : neoClip bhop.exe, Category : Reclamatii admin/helper/player, 1 Replyes, 528 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
04-04-2020, 12:11 AM
#1
Buna ziua. As vrea sa fac o reclamatie playerului "tapgod" de pe serverul arena.wtfcs.ro sau "Au omule" de pe serverul de Discord "wTFcs Community". Principalul motiv al reclamatiei este ban-ul pe care l-am primit de la tapgod pentru reason absurdFace mistocareala si se crede nu stiu cine si mai are si 5 conturi cu care intra pe server:))). (l-am copiat de pe arena.utl.ro)
Ceea ce s-a intamplat este ca tapgod a inceput sa trimita excesiv mesaje pentru a "face misto" de un jucator, asa ca i-am spus sa inceteze. Teoria mea este ca tapgod s-a enervat si mi-a dat ban abuziv sub influenta "nervilor", desi eu nu am adresat cuvinte injurioase staffului si nu am indus jigniri.           O precizare ar fi ca nu am "5 conturi", ci 3, si am intrat din nou pe server cu fiecare pentru a-l ruga sa dea unban (din moment ce am primit ban absolut degeaba). Am avut si o mica conversatie cu el pe discord, pe care as vrea sa o atasez. Conform regulamentului nu este interzis a se intra cu mai multe conturi pe server.
Rog stafful superior sa analizeze situatia si sa decida daca intr-adevar banul pe care l-am primit este corect.
Multumesc anticipat.


Attached Files Thumbnail(s)
   

.docx   conversatie.docx (Size: 283.29 KB / Downloads: 1)


Messages In This Thread
Reclamatie payerului tapgod pentru ban abuziv - by neoClip bhop.exe - 04-04-2020, 12:11 AM

Forum Jump: