[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Costi Ionita, aproape de nerecunoscut.
Author : Robotelul WtfCS, Category : Lumea Mondenă, 0 Replyes, 825 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Wtfcs Community
         
21
POSTS
2,008
THREADS
390
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

8Y
02-25-2014, 04:54 PM (This post was last modified: 02-25-2014, 04:58 PM by Robotelul WtfCS.)
#1
[Image: costi-ionita-aproape-de-nerecunoscut-cum..._size1.jpg]

Costi Ionita uimeste cu noul sau look, dar si cu noul sau mod de viata. A slabit 15 kilograme, s-a ras in cap, alearga in fiecare zi si practica yoga.
Un lucru cel putin nu s-a schimbat, insa. Costi Ionita a tinut sa precizeze ca este mandru ca e roman.
Despre ce a insemnat pentru el 2013, Costi Ionita marturisea intr-un interviu pentru Ziare.com urmatoarele: "Cea mai mare realizare pe care am avut-o este de ordin spiritual. Din pacate, noi, oamenii, cautam fericitea in lucrurile din exterior, dar de fapt fericirea consta in echilibrul si armonia cu natura, cu Universul, cu Dumnezeu".
[Image: costi-ionita-aproape-de-nerecunoscut-cum...ideo_8.jpg]

Cat despre 2014: "Am asteptari foarte mari, dar in acelasi timp stiu ca acestea se vor implini doar datorita mie si a constientei mele".

[Image: costi-ionita-aproape-de-nerecunoscut-cum...ideo_2.jpg]
Cantaret, compozitor si producator roman, Costi Ionita s-a nascut la data de 14 ianuarie 1978, in Constanta. A urmat Liceul de Informatica Ovidius, unde a pus bazele primei sale trupe rock: Agatha.

Apoi, impreuna cu Dorin Topala si Laura Mihaila (soprana la Filarmonica din Constanta) a format trupa dance Valahia. In 1998, la Festivalul de Muzica Usoara Mamaia, Costi Ionita il descopera pe Mihai Traistariu, pe care l-a cooptat in trupa.
Costi Ionita a infiintat si trupa Exotic, in care canta Andreea Banica, iar apoi a compus prima 'manea' - "Femeia te iubeste", cantata de trupa L.A., din care facea parte Liviu Varciu.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: