[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






RUGACIUNEA ZODIEI TALE
Author : irRePlacEable., Category : Horoscop, 0 Replyes, 867 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
         
2,371
POSTS
461
THREADS
1300
REPUTATION
Female
Sex

WtfCs Coins: 1.67[w]

Elite Award1K
10-28-2017, 07:17 PM
#1
Rugaciunile zodiilor nu sunt un instrument de divinatie si nici un obicei religios. Acestea sunt nascocite pe baza trasaturilor fiecare zodie, cu scopul de a ne amuza impreuna pe seama defectelor fiecaruia dintre noi si, de ce nu, pentru a ne intelege mai bine zodia.


Berbec
Berbecii s-au grabit de cand se stiu. Alearga de colo-colo toata ziua si vor ca lucrurile sa se intample acum, repede si bine. Sunt plin de energie si stau foarte prost la capitolul rabdare. N-au stare nici pe scaun, la birou, motiv pentru care multi dintre ei isi cauta cam des de munca. Nu se inteleg grozac cu sefii, cu atat mai mult cu cat in sinea lor, Berbecii cred ca pot sa faca treaba mai bine si mai repede.
Rugaciunea Berbecului: Doamne, ma auzi? Sunt eu, Berbecul! Ma auzi sau nu? Ca n-am toata ziua la dispozitie!

Taur
Taurii sunt materialistii romantici. Apreciaza gesturile frumoase si le place sa le faca, la randul lor, cu conditia sa nu le produca paguba prea mare in buget. Mai degraba prefera sa daruiasca diverse lucruri facute chiar de ei, pentru ca sunt foarte talentati din acest punct de vedere.
Rugaciunea Taurului: Doamne, fa sa vina pacea mondiala, sa se coaca roadele, sa fie toata lumea fericita si impacata. Sau macar sa castig la loto.

Gemeni
Gemenii sunt patronati de Mercur, zeul pungasilor si al negutatorilor. De aceea, pentru ei, viata este un targ. Nu fac munca patriotica si nici nu se spetesc foarte tare daca avantajele pe care le primesc nu sunt pe placul lor. In dragoste, nu sunt foarte stabili si le place sa flirteze.
Rugaciunea Gemenilor: Doamne, uite ce, asa nu se mai poate! Propun sa renegociem contractul!

Rac
Racii au permanenta nevoie de atentie, au nevoie de afectiune, au nevoie de o familie, in general, au nevoie. Gasesc destul de greu modalitatea prin care sa isi implineasca aceste nevoi si asteapta sa le cada din cer. In general, Racii isi ating scopurile prin manipularea si santajarea emotionala a celor din jur. Racoaicele sunt fetele lui tata iar Racii baietii mamei si vai s-amar de cine-i supara, ca se duc fuguta-fuguta cu para!
Rugaciunea Racului: Oh, Doamne, Te rog, Te rog, Te rog, Te rog...imi scapa acum exact ce anume, dar Te rog, Te rog, Te rog...


Leu
Leii se roaga destul de rar pentru ca sinea lor, se cred mici zeitati si pare sub demnitatea lor sa apeleze la colegul. Sunt oameni foarte orgoliosi, sigur pe ei si se cred irezistibili. Intre noi fie vrba, de multe ori chiar sunt irezistibili insa prea mult succes li se poate urca la cap!

Rugaciunea Leului: Doamne, recunoaste, esti mandru de mine!

Fecioara
Metodice, organizate si mereu cu lista la indemana, Fecioarele iti pot spune cu exactitate unde se vor afla pe data de 25.04.2020 la ora 17.48. Isi planifica viata cu atentie si nu lasa nimic la voia intamplarii. Desigur, asta inseamna ca sunt stapanele absolute ale propriilor destine insa, in acelasi timp, pot deveni cicalitoare.

Rugaciunea Fecioarei: Doamne, iti trimit tabelul cu dorintele mele in ordine alfabetica. Astept feedback. Multumesc!

Balanta
Balantele sunt firi curioase, auinfatisari elegante si au intotdeauna on incliatie artistica manifestata intr-o forma sau alta. Prin urmare, e o placere sa ai langa tine o Balanta. Doar daca Balanta nu are langa ea o oglinda pentru ca nu va face altceva decat sa se priveasca in oglinda si sa vada cat de bine-i sta cand se uita ba piezis, ba curmezis!
Rugaciunea Balantei: Doamne, Te rog eu mult...Dar ce cap frumos rasare! Nu-i al meu? Al meu e oare? Dar al cui! Si la ureche uite-o floare!

Scorpion
Dominatori si mereu stapani pe situatie, Scorpionii sunt unuii dintre cei mai dificili si, in acelasi timp, poate cei mai fascinanti nativi ai zodiacului. Le place sa rada, sa se afle in preajma oamenilor si se bucura de atentia primita. In schimb, sunt absolut neiertatori cu oamenii care nu se ridica la inaltimea asteptarilor acestora nativi.
Rugaciunea Scorpionului: Auzi, Doamne, nu ma face sa vin pana acolo sa-Ti arat cum se face!

Sagetator
Sagetatorii sunt cei mai prietenosi, cei mai placuti si cei mai veseli oameni din lume. Pana cand ii calci pe coada. Nu iti face griji, iti vor plati cu varf si indesat orice ai gresit sau orice nedreptate ai facut impotriva lor. Poate ca nu anul asta. Poate nici la anul. Dar intr-o zi, poti sa fii sigur ca se vor razbuna.
Rugaciunea Sagetatorului: Doamne, apleaca-Ti ochii catre dusmanii mei si fa-mi, Doamne, dreptate, ca sa nu pun eu mana pe ei si sa ne mai auzim la spovedanie!


Capricorn
O gluma veche spune ca in cazul unui cataclism planetar, singurii care supravietuiesc radiatiilor nucleare sunt gandacii de bucatarie si Capricornii. S-ar putea ca bancul sa nu fie departe de adevar pentru ca sunt cea mai tenace si cea mai perseverenta zodie. In acelasi timp, sunt foarte inteligenti insa dau dovada de aroganta chiar si cand se spala pe dinti dimineata.
Rugaciunea Capricornului: Inger, ingerasul meu...Auzi, stii ceva? Lasa ca ma descurc eu singur. Multumesc, apreciez!

Varsator
Nativii in Varsator sunt oameni cu capul in nori si care traiesc inainte vremurilor. De fapt, unii dintre ei traiesc atat de departe in viitor incat te intrebi de pe ce planeta au venit. Au firi blande si generoase, sunt revolutionari si, in general, sunt interesati de binele celor din jur insa isi pierd rapid rabdarea daca oamenii nu inteleg ce le explica si acorda foarte greu o a doua sansa.
Rugaciunea Varsatorului: Doamne, daca erai femeie, discutia asta n-ar fi fost necesara! Stiai deja ce vreau sa Te rog!

Pesti
Sensibili, delicati si foarte romantici, Pestii au nevoie de foarte multa afectiune si de atentie. Daca nu o primesc, devin melancolici foarte usor si li se va parea ca se termina lumea din cel mai mic neajuns. O cearta cu partenerul se transforma in telenovela si lipsa acestuia ii transforma pe nativii in Pesti in Grinch.
Rugaciunea Pestilor: Doamne, Te rog, fa sa se intample o minune ca mi-ar prinde tare bine. Uite, am langa mine o sticla de apa, daca intelegi ce vreau sa spun.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: