[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] cerere unban h0tzu'
Author : h0tzu', Category : Cerere Unban, 2 Replyes, 1051 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
9
POSTS
3
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.16[w]
02-03-2018, 01:11 AM (This post was last modified: 02-03-2018, 01:26 AM by h0tzu'.)
#1
Nick :  h0tzu'
Ip :    86.127.137.168
Nume admin : senzor
Data / ora : 02/02/2018  ora 23:30 aproximativ
Motiv : arfe .
Dovada : poze   You are not allowed to view links. Register or Login to view.
                       You are not allowed to view links. Register or Login to view.
                       You are not allowed to view links. Register or Login to view.
demo(desi nu a pronuntat nimic de el ca era prea ocupat cu gagul) :  You are not allowed to view links. Register or Login to view.      + test wargods cu vreo 10 minute inainte ;)
Aceste 3 poze au fost trimise si pe server la solicitarea adminului...doar ca metoda mea nu a fost pe placul Mariei Sale pentru ca au fost trimise cu say_team@ + linkul mai sus aferent...pt fiecare poza in parte...n-a fost bine... le am pus pe toate 3 intr un singur say team...ca sa fie mai usor...nici pana aici n a fost bine... Majestatea Sa senzor considerand firesc sa ma faca boot si totusi calcandu-si peste orgoliu si dandu-mi voie sa reintru la joc. ma enervez si ii spun "dar ia-le dreacu o data ca ti le-am trimis si cate una si toate 3"...si primesc gag 1 ora... ii spun ca o sa ii fac reclamatie pt abuzul si arfele sale...si ii spun ca devine penibil... stiu ca am scris gresit "devi penibil"...pt ca am scris cu un singur i....multumesc celuilalt admin...care avea grija de gramatica mea...ceea ce nu e rau deloc sa vorbesti corect...dar mai intai linisteste-ti prietenul admin draga Daniele. cam atata am avut de zis... daca atitudinea mea a fost gresita..sa ramana banul...daca a gresit Majestatea Sa senzor...cer retrogradarea acestuia si poate chiar si excluderea din lista de admini. seara buna.
P.S. Omul este nebun! Nu cred ca-si ia pastilele! Doamne fereste!
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
02-03-2018, 01:42 AM (This post was last modified: 02-03-2018, 01:54 AM by SeNzOr.)
#2
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Nu mă ameninți cu reclamații și alte bazaconii , pe baza aia ți am dat gag în loc de ban direct pentru amenintari si injurii , iar faza cu link urile diferite , ți am explicat , dar nu ai înțeles . Limbajul tău lasă de dorit oricum , nu ai ban , intră , joacă , dar gag ul ăla o să mă asigur că l îndeplinești sau un ban de 120 de minute , depinde cum cooperezi .
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-04-2018, 10:16 PM
#3
Pentru atitudinea si limbajul ala, de la mine aveai altceva nu gag. Altceva nu mai e de discutat.

t.c
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: