[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie Sava 2
Author : Scarface!, Category : Reclamaţii Admini, 5 Replyes, 1482 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
01-18-2019, 02:15 PM (This post was last modified: 01-18-2019, 02:20 PM by Sava..)
#2
Asculta, si singur ai spus ca ti s-a blocat CSul, eu de unde vrei sa stiu ca nu ai iesit tu intentionat?
2. Poti sa joci de cand vrei tu, eu imi fac datoria mea de admin si nu fac nici o diferenta intre jucatori, daca tie nu iti merge wargods sau lu Cristina aia de ieri, tot ban o sa primiti amandoi, eu nu am de unde sa stiu ca tu nu ai vreun cod, nu sunt vrajitor.
3. Ti-am spus frumos, daca consideri ca nu am procedat corect, ma poti reclama pe forum, bine ai facut, si la fel ti-am spus, sa pui dovada ca ai primit kick de la server, pana la urma, ai primit kick de la server sau ti-a dat crash din cauza WG-ului?
- Chiar nu am chef de povesti d-astea cum ai zis tu "tai spec pe mine fa poze,demo , daca imi da eroare inseamna ca sunt codat?
Crezi ca as mai juca daca as stii ca pot sa primesc ban ? " sau "am instalat war gods si mi s-a blocat cs,si i am dat scan iar intre timp cand si-a dat report s-a blocat.Si nu sunt singurul la care face chestia asta !", deci precum ti-am zis, eu procedez asa cum se procedeaza si nu fac favorizari, de aceea exista forum cand iei ban, ca sa ne dovedesti ca nu ai folosit nici un fel de cod, si normal, nu esti singurul caruia se intampla chestia aia sa se blocheze, dar de aceea exista multi care zic ca s-a blocat dar de fapt au cod si n-au cum sa ascunda, asa ca primesc la fel sanctiunea ca tine si daca chiar nu au nimic, prezinta dovada pe forum cand rezolva si primesc unban linistiti.
Apropo, ai avut windows 10 si ai instalat windows 7? Sau ai facut WGul de pe alt calculator unde ai windows 7 si CS curat? :))


Messages In This Thread
Reclamatie Sava 2 - by Scarface! - 01-18-2019, 03:46 AM
RE: Reclamatie Sava 2 - by Sava. - 01-18-2019, 02:15 PM
RE: Reclamatie Sava 2 - by Scarface! - 01-18-2019, 04:11 PM
RE: Reclamatie Sava 2 - by Sava. - 01-18-2019, 04:29 PM
RE: Reclamatie Sava 2 - by Scarface! - 01-18-2019, 04:35 PM
RE: Reclamatie Sava 2 - by Dey. - 01-18-2019, 05:07 PM

Forum Jump: