[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Concurs V.I.P
Author : Sava., Category : Concursuri, 3 Replyes, 1500 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
 
176
POSTS
41
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.58[w]
01-26-2019, 11:20 PM (This post was last modified: 01-27-2019, 01:18 PM by Sava..)
#2
Salutare din nou.
Concursul pentru VIP va avea loc maine, Duminica ( 27.01.2019. ).
ANTRENAMENT (INCALZIRE) - De la 11:25 si termina la 11:35.
MECIUL INCEPE LA: 11:35.

- In primul rand, o sa alegem capitanii echipelor.
Se cauta 3 capitani, cei interesati sa imi lase PM pe forum iar eu o sa decid daca sunt capabil pentru a face echipa si toate celalalte.

- Se vor face 3 echipe, in fiecare echipa cu minim si maxim 6 membrii.
- Se va juca Echipa VS Echipa, a treia echipa va astepta pana cele doua termina.
- Capitanii vor trebui sa adune membrii pana la ora 11 maine, pentru a avea toti un antrenament de incalzire.

Reguli:
- Interzis orice fel de cheat, daca vreun jucator din echipa este prins, toata echipa primeste amx_pika.
- Daca un jucator paraseste meciul, echipa respectiva va continua sa joace fara el, iar acela nu va mai avea sanse de a se intoarce.
- Pe server nu aveti voie sa scrieti in CHAT, in cazul in care vreun jucator scrie in CHAT, meciul va fi anulat si se va face alta echipa.
- In caz ca vreun jucator injura sau are un comportament neadecvat in timpul meciului, va fi descalificat iar meciul se fa continua fara el.

Informatii:
- Meciul se va juca pana cand prima echipa atinge scorul 16., iar prelungiri vor exista doar daca scorul este egal.
- Se va juca pe serverul de MIX, iar IPul acestuia este: 92.114.32.54:27015
- Pe server va fi pusa parola, iar capitanii o vor primi, si vor spune la co-echipieri.
- Toti din echipa castigatoare vor primi VIP pentru 7 zile, si vor mai avea sanse de a concura in alte concursuri care vor mai fi.


Messages In This Thread
Concurs V.I.P - by Sava. - 01-23-2019, 11:39 PM
RE: [CONCURS] V.I.P - by Sava. - 01-26-2019, 11:20 PM
RE: [CONCURS] V.I.P - by Sava. - 01-27-2019, 04:04 AM
RE: [CONCURS] V.I.P - by Sava. - 01-27-2019, 01:59 PM

Forum Jump: