[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Propunere BoJack
Author : BoJack, Category : Discuţii/Sugestii Server, 8 Replyes, 2439 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Pb.WtfCs.Com
       
2,006
POSTS
226
THREADS
876
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.49[w]

MOTM8Y1K
06-10-2019, 11:06 PM (This post was last modified: 06-10-2019, 11:13 PM by KenZ0.)
#5
Ideea este in felul urmator!
Eu pana acum nu am pus pret pe cantitate ci pe calitate  când vine vorba de up! Nu imi place ideea ca un admin slab pregatit care petrece multe ore pe server,dar avant un caracter jegos(chiar nu ma refer la nici un admin, am specificat sa nu se simta bojack ) sa fie mai mare in grad ca un admin bun , gen "Fanta" "Jow R," "Drivers (momentan inactiv)!" tocmai de aceea am preferat sa dau up in functie de cat il duce capul pe admin!

Up urile se primesc in fuctie de activitatea pe forum, ban list, actvitate saptamanala si cel mai important lucru "ce face acel admin când intra on pe server/forum"

Sunt cazuri in care un admin care petrece 3 ore pe server zilnic si nu baneaza nici un codat si când intra un admin mai bun "gaseste 3 codati in o ora" asata cum sa o explic? Tocmai d-asta am dat, si o sa dau up in functie de "capacitatea adminului"

In schimb, suntem toti oameni si fiecare avem treaba mult mai importanta decat sa stam ore intregi pe un joc si atunci sa vina KenZ0 si sa zica "Baa tu de ce nu iti faci timp pentru server? Si adminul imi spune , stai mai sefulica ca am si eu servici si alte alea..si atunci sa zica KenZ0, ok remooov!" :)) Nu ..nu e ok!

Eu nu zic ca nu va inteleg dorinta sa stiti exact când o sa primiti Up! Doar ca asa o sa iasa discutii intre admini , si stiti asta!
Gen, ala sta spec si face oree sa primeasca Up, 

O sa apara multe reclamatii....si certuri ..etc. Si imi e scaba de asa ceva, pentru ca eu am facut serverul asta nu sa ma joc eu (dupa cum vedeti nu prea joc)
am facut serverul asta pentru sutele de jucatori romani care sunt nevoiti sa joace paintball pe servere straine!

In plus pentru o monitorizare mult mai severa am nevoie de cineva care sa se ocupe de asta, si care sa aiba un grad mai mare! Gen Fanta!
Mai da ti va cu parerea si vedem ce facem!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

[Image: 2PcOR2h.png] 

Apreciezi munca mea? Nu uita sa imi dai like :) 
 You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Messages In This Thread
Propunere BoJack - by BoJack - 06-10-2019, 08:55 PM
RE: Propunere BoJack - by FanTaa - 06-10-2019, 09:01 PM
RE: Propunere BoJack - by orange2108 - 06-10-2019, 09:02 PM
RE: Propunere BoJack - by The SilenT - 06-10-2019, 09:04 PM
RE: Propunere BoJack - by KenZ0 - 06-10-2019, 11:06 PM
RE: Propunere BoJack - by BoJack - 06-11-2019, 01:24 AM
RE: Propunere BoJack - by oNly ♛ - 06-11-2019, 01:17 AM
RE: Propunere BoJack - by 1forest1 - 06-11-2019, 10:54 AM
RE: Propunere BoJack - by KenZ0 - 06-11-2019, 02:42 PM

Forum Jump: