[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Morala lunii Septembrie
Author : d33nis, Category : Discuţii, 0 Replyes, 840 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Retras.
 
1,280
POSTS
190
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.01[w]

Pot Head1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K1K
09-24-2012, 11:44 PM
#1
John avea o colegă de birou bună rău, dar din păcate nedisponibilă. O sorbea din priviri în fiecare zi şi crăpa de necaz că nu-i poate face nimic.
Într-o zi ajunge atât de frustrat, încât se duce direct la ea şi îi spune deschis, în faţă:
- Eşti o femeie superbă şi îmi doresc foarte mult să te am, măcar o dată. Uite, dacă mă laşi o singură dată, iţi dau 500 EUR.
Tipa refuză fără să stea pe gânduri. John insistă, explicându-i că totul se va termina repede:
- Eu stau în spatele tău, arunc banii pe podea, tu te apleci să-i iei şi până i-ai ridicat eu am şi terminat treaba.
Tipa stă şi se gândeşte o secundă, după care spune că trebuie să se consulte cu prietenul ei şi îl sună.
El, auzind despre ce e vorba, are o idee:
- Cere-i 1000 EUR şi ridică rapid banii de jos, aşa nu va avea timp nici măcar să-şi dea pantalonii jos.
Tipa e asadar de acord şi acceptă propunerea.
După vreo jumătate de oră, prietenul ei îngrijorat ca nu are nici o veste, o sună s-o întrebe ce s-a întâmplat.
Gâfâind şi, printre gemete, iubita îi raspunde: "Nemernicul, a folosit monede..."

MORALA: O propunere de afaceri trebuie analizată întotdeauna în profunzime, înainte de a bate palma şi de a te trezi fu...
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: