[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Lucruri Interesante
Author : _-Camper-_, Category : Știați că..., 1 Replyes, 891 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Sa:mp love me:)
 
58
POSTS
14
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
03-15-2012, 09:05 PM
#1
Stiati ca ?
49% din burlaci nu ar avea nici macar o aventura cu o femeie pe care amicii lor nu o plac - si in acest caz, parerea prietenilor conteaza;
78% din barbati considera ca sexul din prima noapte este complet gresit - surprinzator, nu? E un procent foarte mare, parerea mea dar am incredere;
92% din barbati considera ca o aventura se poate transforma intr-o relatie - si de cele mai multe ori, cu voie sau fara voie, se intampla;
49% din barbati cred in suflete-pereche
47% din burlaci sunt de acord ca femeile nu trebuie sa se lase cucerite foarte usor - pai daca ar fi cucerite usor, ar disparea notiunea de "burlac" ) ;
63% din ei pastreaza legatura cu fostele
31% din barbati au facut greseala de a-si striga noua iubita cu numele fostei. Si tot acesti 31% au facut ca 100% din barbati sa sufere de pe urma greselii lor. Barbatii spun ca o fac din cauza emotiilor, iar femeile nu cred asta. In procent de 200%! - )
33% din burlaci spun ca este ideal sa-si intalneasca viitoarele partenere prin intermediul prietenilor. Pentru ca 1 - sunt timizi si 2 - vor ca prietenii sa le placa. - si 3, e mai simplu prin intermediul cuiva, nu?
53% din ei au votat pentru brunete , 41% au votat pentru blonde si doar 6% prefera roscatele
55% din barbati isi verifica noile cuceriri pe Google si Facebook inainte de a merge la intalnire cu ele
69% din ei adora cand femeia preia controlul.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
36
POSTS
3
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
04-10-2012, 05:19 PM
#2
Chiar ca sunt unele lucruri noi pentru mine , good job.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: