[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[Game Over] KubeTTy
Author : deep., Category : Game Over, 2 Replyes, 1213 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
 
277
POSTS
49
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.05[w]
01-13-2018, 09:00 PM (This post was last modified: 01-25-2018, 12:22 AM by deep..)
#1
Lista cu jocuri terminate:
  • GTA Romania - grafici asemanatoare ca la Vice City insa un GTA facut de romani care m-a surprins foarte mult
  • GTA Vice City - Vice City a fost al doilea joc jucat de mine din celebra serie Rockstar Games misiuni interesante si finalul le fel
    GTA San Andreas - cand l-am incercat prima oara am zis ca e cel mai tare GTA pe care l-am jucat deoarece in comparatie cu cele de mai sus grafica e mai buna
  • GTA 3 - GTA-ul copilariei ma jucam GTA 3 non-stop. pot spune ca atat misiunile cat si gameplay-ul sunt destul de bune pentru un joc ca GTA 3
  • GTA 5 - eh, cand aprind PS4 si ma joc GTA 5 nu am cum sa nu fiu cuprins de o nostalgie... gandindu-ma ce mult a evoluat seria asta 
  • Half Life 1 - la inceput nu prea mi-a placut deoarece era prea greu si nu puteam sa-l termin ( eu avand atunci 6 ani ) insa acum am realizat ca este un joc chiar reusit
    Counter Strike: Condition Zero - pot spune ca este fratele mai mic al cs 1.6, acolo aveai diferite misiuni care faceau jocul sa fie mai "complet"
  • Mafia 1 - unul dintre cele mai bune jocuri video vechi. era o legenda pe atunci, il aveam pe CD iar cand mergeam la fotbal toti se rugau de mine sa il dau imprumut :))
  • Mafia 2 - aici vorbim despre un joc "Mafia" mai evoluat, mie mi se pare ca are grafici mai bune decat primul Mafia chiar daca e doar a 2-a parte a jocului
  • Delta Force 2 - un FPS lansat in 1999 (daca nu ma insel) si totodata primul meu FPS pe care l-am jucat imi place la nebunie cand anunta ceva prin radio in timpul misiunii, ma simteam un militar adevarat :))
  • Delta Force XTreme - mai evoluat decat 2-ul, aici puteai conduce vehicule si grafica era mai buna avand in vedere ca puteai sa joci din third person
    Need for Speed Underground - primul joc din seria NFS pe care l-am jucat, finalul mi-a placut deoarece imi aparea "You have completed Underground" (ceva de genu) ideea e, ca in momentul in care am terminat jocul mi.am ridicat degetele amortite de pe tastatura si eram transpirat la maxim :)
  • Need for Speed Payback- un NFS foarte avansat fata de Underground mi-a placut inceputul si anumite cutscene-uri ( clisee ) grafica oamenilor din joc, a personajelor e foarte buna zic eu
  • Need for Speed Rivals - La Rivals imi plac foarte mult misiunile dar si peisajele avand in vedere ca poti explora multe locuri la curse insa mi s-a parut mai dificil
  • Toata seria Sonic- Seria copilariei mele, ma jucam sonic online prima data apoi am incercat pe pc sa vad cum e si mi-a placut foarte mult! un joc plin de actiune si aventur
  • The Crew - un joc de curse bine optimizat care te umple de suspans avand si niste grafici buneo

 
sCand voi mai termina alte jocuri, voi lasa un reply in acest topic.
Daca aveti intrebari despre jocurile postate de mine nu ezitati sa lasati un reply si voi revenii cu un raspuns.


Lista cu jocuri jucate (cele care nu au storyline, si practic nu se termina):

Counter-Strike 1.6
Counter-Strike: Condition Zero
Counter-Strike Nexon Zombies
Counter-Strike: Source
SA:MP
Need for speed World (Pe vremea cand inca exista)
FIFA (incepand de la FIFA 2010 pana la actualul 18)
PES 2008
League of Legends



Jocurile pe care am in plan sa le joc pe viitor:

Mafia 3
ArmA 3
Sniper Elite
Deceit
DeadByDaylight
                                         
 

                   
Junior
         
727
POSTS
226
THREADS
880
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 41.46[w]

Drunk Member
01-13-2018, 09:19 PM
#2
Ai terminat si GTA 5? Sau inca esti in progres?
[Image: pQsUP1Z.png]
You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Junior
 
277
POSTS
49
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 4.05[w]
01-13-2018, 11:24 PM
#3
Am terminat GTA 5
                                         
 

                   


Forum Jump: