[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[Meci-Liga1Betano] Dinamo 3 - 0 Craiova
Author : Giacomo, Category : Sport, 0 Replyes, 723 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Ts3
 
344
POSTS
104
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.44[w]
12-16-2018, 01:34 PM
#1
VIDEO Dinamo -Craiova 3-0

"Nu ne așteptam la acest scor!" 
Dinamoviștii anunță că luptă pentru play-off =)) =))
   
 Dinamo a făcut spectacol în etapa a 20-a din Liga 1. Jucătorii lui Mircea Rednic au obţinut cel mai clar succes al sezonului, chiar împotriva Universităţii Craiova. 
Laurențiu Corbu a fost folosit de Mircea Rednic pe postul de fundaș stânga, iar evoluția sa a fost una bună.
"Un 3-0 mai ales împotriva Universității, înseamnă că a fost un meci bun, foarte bun. Am ieșit cu gândul la victorie, nu ne gândeam la acest scor. Aveam nevoie de cele 3 puncte. Încerc să dau randament cât mai bun și să ajut echipa.
Tot timpul ne-am gândit cât mai sus, deși nu am avut rezultate foarte bune. O victorie la Astra și suntem acolo sus. Acestea sunt zvonuri care vor să facă rău echipei (n.r. - dacă va pleca de la echipă). Eu îmi văd de treabă și când mă bagă Mister, sper să joc cât mai bine", a spus Laurențiu Corbu.
Dinamo - Craiova 3-0. Montini a reușit primul hat-trick din carieră 
Dinamo a produs surpriza și a învins-o la scor de neprezentare pe Universitatea Craiova. Meciul din Ștefan cel Mare a început cu aproape o oră întârziere, după ce s-au depus eforturi uriașe pentru a se deszăpezi terenul.
Montini a fost de neoprit și a dublat avantajul gazdelor imediat după pauză. Cinci minute mai târziu a realizat și hattrick-ul.

La Liga, etapa a 16-a,
Levante - Barcelona (duminică, 21:45)
Liga 1, etapa a 20-a: Botoșani - FCSB(duminică, ora 20:00)
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: