[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[ACCEPTAT] Cerere ban Ven0m# !!!!!!!
Author : linked, Category : Cerere Addban, 8 Replyes, 1381 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Lider Clan CS1.6
 
210
POSTS
25
THREADS
151
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.73[w]
12-16-2018, 02:18 PM (This post was last modified: 12-16-2018, 02:23 PM by linked.)
#1
Nume: Ven0m#
Motiv: Wallhack
Ip :  STEAM_0:0:915287863  176.223.23.125
Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
               You are not allowed to view links. Register or Login to view. - (se vede clar din prima faza)
               You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Nu ma int ca esti admin atata timp cat joci cu, cod mi se pare normal sa se ia o decizie, eu mi-am facut datoria.
Nu ma int pozele care ti le-am facut foarte simplu exista wallhack la buton sau wallhack care se dezactiveaza automat!
Si wg nu l-am vazut din pacate si daca mi-l dai acum este 0 pentru mine,se vede clar in demo ce ti-am cerut, Decizia lui Dey ii apartine. Salut!!!
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-16-2018, 02:30 PM
#2
Pro, in primul rand din cauza ca Venom schimba mape dupa 5 minute fara vot, 2 la mana si eu am observat chestia cu wall-ul iar la sunet clar nu e posibil pe awp garden unde s-a vazut clar in demo
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]






Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-17-2018, 01:59 PM (This post was last modified: 12-17-2018, 02:10 PM by VeNom#.)
#3
(12-16-2018, 02:30 PM)Eduard97 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Pro, in primul rand din cauza ca Venom schimba mape dupa 5 minute fara vot, 2 la mana si eu am observat chestia cu wall-ul iar la sunet clar nu e posibil pe awp garden unde s-a vazut clar in demo

De ce e imposibil ma ? Stii tu ca e imposibil ? Stai cuminte ca eu te-am vazut de mult ,tu urmezi !!! Edward .. ii dai dreptate ca eu sunt mai des pe server si te vad ,oricum chiar daca iau remove pe nedrept tu esti urmatoru !!
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-17-2018, 02:02 PM
#4
(12-17-2018, 01:59 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-16-2018, 02:30 PM)Eduard97 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Pro, in primul rand din cauza ca Venom schimba mape dupa 5 minute fara vot, 2 la mana si eu am observat chestia cu wall-ul iar la sunet clar nu e posibil pe awp garden unde s-a vazut clar in demo

Bai in primul rand ,eu nu am  jucat cu cod  ,in al doilea rand linked de ce ai mai facut poze daca nu te intereseaza ?
Prietene in loc sa spui ca esti slaban si faci de ciuda ceea ce faci ,tu te faci de ras pe aici 
Si eduard te-am vazut cu wall nu o data de mai multe ori si nu am zis nimic ,de acum o sa fiu cu ochii pe tine sa vedem daca mai esti la fel de bun,si ce zici ca nu te intereseaza wg ,prietene nici nu ai asteptat sa iti dau pozele si wg si tu imi spui mie ca nu te intereseaza/halal admin !!
EDWARD ideea pe server e sa fie cat mai multi playeri nu sa stau sa ma joc 4vs4 pe  ce mape aleg la vote automat si normal ca schimb !!
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Incepator
 
32
POSTS
7
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.6[w]
12-17-2018, 02:18 PM (This post was last modified: 12-17-2018, 02:24 PM by SeNzOr.)
#5
Linked sii wallu ala cu buton sau ce zici tu ,se dezactiveaza inainte de poze sau cum ? Ba baiatule ,nu incerca sa te acoperi cu acele demo care nu reprezinta nimic le faci pe bucati ,ca sa vezi un cod ,fa si tu o runda intreaga nu o bucatica de 10 secunde ,si ca sa vezi si tu poezele ca nu ai stat sa le vezi uite-le 
POZE:https://imgur.com/a/E2RjEIG

Edit by SeNzOr : Spam + off topic , nu e prima data , citește regulamentul , +4 warn .
                                     Respecta Ș i o fii respectat !!! 
                                 
                                  Admin Wtfcs !!!

                                     V e N 0 m #
Lider Clan CS1.6
 
210
POSTS
25
THREADS
151
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.73[w]
12-17-2018, 03:10 PM (This post was last modified: 12-17-2018, 03:13 PM by linked.)
#6
Venom, se vede ca esti doar un copil, nu ai vorbele la tine, incerci sa le scoti din buzunar si degeaba...AM SPUS FOARTE CLAR, EU MI-AM FACUT DATORIA ASTEPT DECIZIA LUI DEY si punct mai departe hai sa nu facem conversatie ca nu suntem pe chat .  Asumati , ma repet din nou , se vede in demo clar ca nu ai prezentat "WG" si am incheiat! Salut
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-17-2018, 04:50 PM
#7
(12-17-2018, 02:02 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-17-2018, 01:59 PM)VeNom# Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(12-16-2018, 02:30 PM)Eduard97 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Pro, in primul rand din cauza ca Venom schimba mape dupa 5 minute fara vot, 2 la mana si eu am observat chestia cu wall-ul iar la sunet clar nu e posibil pe awp garden unde s-a vazut clar in demo

Bai in primul rand ,eu nu am  jucat cu cod  ,in al doilea rand linked de ce ai mai facut poze daca nu te intereseaza ?
Prietene in loc sa spui ca esti slaban si faci de ciuda ceea ce faci ,tu te faci de ras pe aici 
Si eduard te-am vazut cu wall nu o data de mai multe ori si nu am zis nimic ,de acum o sa fiu cu ochii pe tine sa vedem daca mai esti la fel de bun,si ce zici ca nu te intereseaza wg ,prietene nici nu ai asteptat sa iti dau pozele si wg si tu imi spui mie ca nu te intereseaza/halal admin !!
EDWARD ideea pe server e sa fie cat mai multi playeri nu sa stau sa ma joc 4vs4 pe  ce mape aleg la vote automat si normal ca schimb !!
Eu accept orice test,oricand...iar in primul rand pe awp stiu mai mult de jumatate din jucatorii de pe server ca-s bun :)
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]






Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
12-17-2018, 06:44 PM
#8
În primul rănd , aici nu e chat , dacă aveți de vorbit , există alte metode , nu în cerere , următorul care postează ceva , în afară de un administrator, are warn .
În al doilea rând , nici unul dintre voi nu gândește rațional , așa eram și eu în trecut , întradevăr , toate au un început , dar am fost și eu "pedepsit" , la fel o să fiți și voi .
În al treilea rând , ați cam greșit secțiunea , ați postat la xmas , asigurați vă data viitoare că postați unde trebuie .
Și nu în ultimul rând , când ai dovezi că un admin încalcă orice regula din regulamentul server-ului , îi faci reclamație , nu "cerere addban" .
@topic mutat la secțiunea potrivită
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-20-2018, 09:48 AM
#9
Rezolvat aici: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

t/c
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: