[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






A fost arestata in America?
Author : Eduard97, Category : Music, 0 Replyes, 993 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-18-2018, 04:01 AM
#1
"Antonia a fost deportata in Romania pentru ca nu avea actele in regula" Tom Boxer spulbera misterul din jurul celui mai controversat moment din trecutul vedetei 

Antonia este una dintre cele mai indragite artiste ale momentului! Cantareata are concerte in toate colturile lumii, exceptand America! Desi a locuit in SUA de mic copil, Antonia nu se mai poate intoarce acolo!


aproape trei ani de tacere, Tom Boxer, cel care a facut-o cunoscuta pe Antonia, cel care a creat-o, a decis sa spuna adevarul despre cea mai indragita artista a momentului. Compozitorul a povestit cum a fost pacalit de Antonia, faptul ca a pierdut zeci de mii de euro din cauza ei, asta dupa ce a facut-o vedeta, dar si cati bani a investit in imaginea ei. “Nu stia nici sa vorbeasca, nici sa se imbrace. I-am facut si tinuta pentru scena. Eu am creat-o, iar cand ne-am intalnit la un eveniment si mi-a intors spatele, nici macar nu m-a salutat. M-a scos din proiect pacalindu-ma. O sa-mi iau drepturile in instanta”, ne declara Tom Boxer acum doua zile. 
O alta poveste interesanta dezvaluita de Tom Boxer este cum a ajuns Antonia in Romania si cum a cunoscut-o el. “Era pe la sala, la Bamboo. Instructorul meu mi-a facut cunostinta cu ea, mi-a zis ca e talentata, ca stie sa cante. Canta in baie cand am cunoscut-o eu. Am luat-o langa mine si timp de un an am lucrat la imaginea ei si am ridicat-o in slavi peste tot pe unde mergeam, la emisiuni tv, la radio. La primul concert era varza. Cautati pe internet sa vedeti cum canta, in Bulgaria”, ne-a declarat Tom Boxer.
[Image: media-136742477948223500.jpg?width=635]
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]








Forum Jump: