[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






I Am Number Four
Author : Eduard97, Category : Movies, 0 Replyes, 908 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Guest(s)
Staff Cs 1.6 - Classic
 
194
POSTS
81
THREADS
60
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.61[w]
12-21-2018, 12:28 AM
#1
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
[Image: i-am-number-four-437733l-175x0-w-9383cb5e.jpg]
  • Regia
    You are not allowed to view links. Register or Login to view.

  • Cu
    You are not allowed to view links. Register or Login to view., You are not allowed to view links. Register or Login to view.

  • Gen film

  • You are not allowed to view links. Register or Login to view.
     
    97 voturi
     

  • Durata
    109 minute

  • Rating
    [Image: rating_n15.gif]

  • Premiera in Romania
    18.02.2011

I Am Number Four spune povestea a nouă copii cu puteri extraordinare și-a însoțitorilor lor, singurii supraviețuitori ai unui război de pe planeta lor natală, Lorien. Ei s-au stabilit pe Terra, protejați fiind de o vrajă datorită căreia nu pot fi uciși decât într-o anumită ordine. Dușmanii lor au ucis deja trei, iar protagonistul este, desigur, numărul patru. Acesta, care pe Pământ se va numi John Smith, se ascunde în orașul Paradise, Ohio, unde va face tot posibilul să supraviețuiască și să-și învingă inamicii.

Studiourile Dream Works aduc pe marile ecrane “Numărul Patru”, un film în regia lui D.J. Caruso. Pelicula ce va avea premiera pe marile ecrane în data de 18 februarie 2011, îi are în rolurile principale pe Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Callan McAuliffe și Kevin Durand. Scenariul este adaptat după volumul omonim publicat anul trecut de Pittacus Lore, carte care a stat 5 săptămâni pe celebra listă de best-selleruri a The New York Times. Filmul va putea fi urmărit atât în variantă 2D, cât și în variantă IMAX 2D.
                                                                                            


                                             
INSTAGRAM @ edduard_oprea



Pro [Image: poza-fun-cs6.jpg]








Forum Jump: