[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclatie player
Author : ViPeR@, Category : Reclamaţii Playeri, 1 Replyes, 1027 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Junior
 
246
POSTS
16
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.08[w]
02-06-2019, 07:13 PM (This post was last modified: 02-06-2019, 09:16 PM by ViPeR@.)
#1
Nick: wTF* Giacomo + VIP pe sv 
Dovada: nu am dovADA daca se doreste sa se verifice chat intre orele 17:52 18:00 ..
Motivul: comentarii de fiecare data la mine,,ca nu mi fac trb bine etc ,,,ca De ce nu dau ban mai repede .....i am zis ca trebuie sa prind 3 faze clare in demo....i am zis ca ma inavat sava ... l a jignit si pe sava,dar el  nu fiind de fata pe sv ..eu pana akum garantez si stiu ca st printre primi adminii care isi fac trb ..
IP: 109.99.35.240
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
02-06-2019, 09:34 PM (This post was last modified: 02-06-2019, 09:37 PM by Dey..)
#2
1. Comentarii am avut si eu asupra ta, fiind intrat cu alt nick iar aroganta ta nu imi place. Nu esti mai presus nimanui, din contra trebuie sa fi la dispozitia playerilor ca de aia esti admin.
2. Daca cele 3 faze de care ziceti voi tin 10 runde, n-ati facut nimic. Un admin bun nu are nevoie decat de o singura faza buna! In ritmul asta pana dai ban se goleste serverul.
3. M-am tot uitat in log-uri si nu am vazut nici o jignire, asa ca data viitoare cand mai acuzi pe cineva poti sa vi foarte usor cu o dovada. Poti sa postezi demo-ul in care urmareai fazele tale, ori screenshot la consola!
4. Lasa-ne pe noi sa decidem care sunt "primii admini" care isi fac treaba.

In alta ordine de idei mi se pare aberant ca tu un admin, sa vi cu o reclamatie fata de un VIP si sa nu ne prezinti nici o dovada. Te rog pe viitor sa nu se mai intample, nu imi place circul asta ieftin.

Bafta, t.c

Later edit: Mi-am adus aminte. Azi ii cereai lui triggerboot wg pe server, bag de seama ca nu treci prea des prin topicul asta: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Sa nu se mai intample !
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: