[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Ban fara sens
Author : xzrep, Category : Reclamatii admin/helper/player, 3 Replyes, 1037 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.05[w]
06-10-2019, 06:14 PM
#1
1.Nickul dvs: xzrep ;-;
2.Nickul reclamatului: Tr3fla20
3.SteamID-ul reclamatului: STEAM_0:1:163362996 (cred)
4.Motivul pentru care il reclami: ban pe nedrept
5.Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
6.SteamID-ul tau: STEAM_1:1:151429151
7.Alte obiectii: Am intrat astazi pe server . m-am jucat 2-3 ore tin sa precizez ca pe server erau niste copii care tot tipau in microfon non stop. facand abstractie de asta
admin ul "Tr3fla20" mi-a dat ban din senin pe motivul aim+wallhack . chiar as vrea cineva care este in masura sa analizeze demo ul (daca exista)
Daca un om joaca mai bine nu inseamna ca are cod .
Incepator
 
27
POSTS
2
THREADS
30
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.37[w]
06-10-2019, 07:51 PM
#2
Se vede foarte clar in video baiatu meu aimul si wall-ul, nu stiu de ce ai mai facut cerere stiind ca ai hack.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.05[w]
06-10-2019, 08:29 PM (This post was last modified: 06-10-2019, 08:35 PM by xzrep.)
#3
M-am uitat si eu la "demo ul" acela .. ai doar 2 faze cu mine pe o mapa cu 2 spot uri de spawn . + am jucat cu baiatu ala din arena 1 xrn sau cum avea el numele de cateva runde bune deja stiam unde sta deobicei .
In a2-a runda cand a venit el de pe scari deja facuse peek si se vazuse capu dupa pur si simplu am dat prefire . nu inteleg ce ti se pare tie asa suspect la 2 killuri .Daca tu crezi ca dupa 2 kill uri iti dai seama ca am eu cod nu prea intelegi jocul sincer. nu e asa greu sa iti dai seama unde e inamicu pe o mapa de arena cu 2-3 spawn uri mereu identice. + poti face peek uri ca sa vezi unde e inamicul . inainte sa dai ban asa ca ti se pare tie ca cineva are cod mai documenteaza-te . ai 2-3 spot uri unde trebuie sa faci prefire . inteleg ca poate nu te pricepi la joc asa bine dar totusi e aiurea sa dai ban fara sens.
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
07-24-2019, 11:23 PM
#4
Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: