[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Becali a premiat doi stelisti !
Author : B2k., Category : Ştiri, 0 Replyes, 555 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Banned
40
POSTS
32
THREADS
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-28-2012, 03:15 AM
#1
Ilie Stan e fericit dupa revenirea Stelei in Ghencea si victoria cu 2-1 in fata Astrei. Doar 5 dintre stelistii care au jucat contra ploiestenilor au mai calcat pe iarba din Ghencea.

Tanase a sarbatorit revenirea in Ghencea, cu un nou tatuaj. Tanase si Rusescu au fost premiati azi de Becali cu cate 30 de mii de euro.

"Tanase si Rusescu au fost azi la palat si le-am dat o prima. Cat le-am dat, e treaba mea. Tanase a fost magnific, iar Rusescu a marcat 10 goluri si am zis sa-i dau o prima. I-am dat 30.000 de euro lui Tanase si 20.000 lui Rusescu. Lui Tanase i-am spus ca trebuie sa mentina acelasi joc bun, ca in meciul cu Astra", a afirmat Becali la Digi Sport.

Geraldo si Tanase au dat-o in bara la primul meci dupa 10 luni in Ghencea. Portughezul chiar de doua ori.
Nici Tanase nu s-a lipit la gol.

Si-a aratat ultimul tatuaj: l-a facut chiar inainte ca Steaua sa se intoarca acasa. La plecare, Tanase si ceilalti stelisti au dat si de greu - au sarit peste garduri sau masini, ca sa ajunga in parcare!

9 fost jucatori ai Craoivei s-au reintalnit la Steaua - Astra. Florin Costea a fost aproape sa-i dea gol fostului coleg, Silviu Lung junior. Si Chipciu si-a dorit un gol la primul meci in Ghencea.


Forum Jump: