[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Kovacs a aruncat in aer meciul de la Galati
Author : B2k., Category : Ştiri, 0 Replyes, 574 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Banned
40
POSTS
32
THREADS
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-28-2012, 03:23 AM
#1
Se arbitreaza comandat!" Otelul 1-1 Dinamo! Munteanu a ratat PENALTY in minutul 80!

Otelul 1-1 Dinamo / Dinamovistii au ratat sansa de a egala CFR in fruntea Ligii 1 dupa remiza cu cante de la Galati! Arbitrul Istvan Kovacs l-a eliminat usor pe Niculae si a dat un penalty dubios pentru Dinamo in minutul 80, ratat insa de Munteanu.

Dorinel Munteanu: "Azi a fost o lipsa de atitudine, frica, teama, nu pot sa imi dau seama ce s-a intamplat. Am avut in 6 zile trei meciuri, meciuri ce si-au pus amprenta pe jocul echipei. Vreau sa ne recuperam din punct de vedere fizic, nu cum am fost astazi, pentru ca nu am facut fata. Greselile fac parte din joc, eu trebuie sa imi indrept privirea la atitudinea echipei mele."

----

Liviu Ciobotariu: "Stiam ca ne asteapta un joc foarte greu, am venit pregatiti sa castigam insa eu cred ca am castigat in aceasta seara atitudinea jucatorilor, ceea ce pierdusem in acesta campionat! Este un punct meritat, jucatorii au luptat si au avut incredere in potentialul lor. Mi se pare ciudat ca avem mereu aceeasi brigada, poate si cu Rapid o sa fie aceeasi brigada. Nu comentez arbitrajul insa mereu in deplasare avem aceeasi arbitri!!"


Forum Jump: