[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Cerere Unban
Author : Yuri_404, Category : Reclamatii admin/helper/player, 6 Replyes, 990 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.05[w]
03-15-2020, 04:35 PM
#1
Salut, eram pe server si ma jucam acolo mai un kill mai un death cand imi cere unu, nu-i mai stiu numele de discord dar cel de pe discord e Cordelinho26, pana la urma am instalat discord-ul si i l-am dat, i-am dat partajare si a zis sa intru in download, am intrat dar pc-ul meu s-a blocat deoarece are niste probleme, cu cpu-ul presupun eu, i-am zis frumos, stai asa, iti filmez de pe telefon ca tre sa ii dau restart, nu sterg nimic, numa ii dau restart ca altfel sta blocat la infinit, omu n-a inteles si mi-a dat mare ban, nici nu stiu pentru ce ma suspecta, stiu doar ca ok,regulamentul spune ceva dar totusi in situatia in care e o defectiune de sistem si efectiv n-am ce face, putea sa fie intelegator
mai joc o sa pun o poza cu eroarea care imi apare constant ca sa va arat ca nu mint despre defectiune.
acum,este decizia voastra daca imi dati unban, eu unul ma joc pe sv asta de cam jumatate de an, daca nu mai mult, cred ca din Mai anul trecut sub numele de "Knaifuu" sau "exodus".
Incepator

82
POSTS
5
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.02[w]
03-15-2020, 04:58 PM
#2
salut, steam id-ul tau? si cordelinho nu are acces la ban, banul e dat de altcineva. Revino cu un mesaj cu steam idul tau.
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.05[w]
03-15-2020, 10:30 PM
#3
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
28
POSTS
1
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.34[w]
03-17-2020, 04:14 PM
#4
Tu ai luat acel ban pentru ca ai iesit in timp ce Cordeliniho te verifica pe discord
Incepator
 
25
POSTS
3
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.32[w]

GamerCS:GO PlayerPot Head
03-17-2020, 04:23 PM
#5
1 la mana
Am intrat pe discord cu tine am vorbit ai zis ca ti s-a blocat pc-ul ti-am zis asteapta sa se deblocheze, dar nu m-ai ascultat si l-ai inchis
2 la mana
Dupa ce s-au intamplat cele mentionate mai sus m-ai injurat, citez: "Esti ultimul prost sa imi bag ****" "Sugi p***".
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator

82
POSTS
5
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.02[w]
03-17-2020, 05:17 PM
#6
Dupa cele mentionate mai sus de 1Tap, respectiv Cordelinho, am decis ca banul va ramane.
Mult noroc.
T.C
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
04-04-2020, 11:35 AM
#7
Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: