[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Reclamatie payerului tapgod pentru ban abuziv
Author : neoClip bhop.exe, Category : Reclamatii admin/helper/player, 1 Replyes, 522 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
2
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.07[w]
04-04-2020, 12:11 AM
#1
Buna ziua. As vrea sa fac o reclamatie playerului "tapgod" de pe serverul arena.wtfcs.ro sau "Au omule" de pe serverul de Discord "wTFcs Community". Principalul motiv al reclamatiei este ban-ul pe care l-am primit de la tapgod pentru reason absurdFace mistocareala si se crede nu stiu cine si mai are si 5 conturi cu care intra pe server:))). (l-am copiat de pe arena.utl.ro)
Ceea ce s-a intamplat este ca tapgod a inceput sa trimita excesiv mesaje pentru a "face misto" de un jucator, asa ca i-am spus sa inceteze. Teoria mea este ca tapgod s-a enervat si mi-a dat ban abuziv sub influenta "nervilor", desi eu nu am adresat cuvinte injurioase staffului si nu am indus jigniri.           O precizare ar fi ca nu am "5 conturi", ci 3, si am intrat din nou pe server cu fiecare pentru a-l ruga sa dea unban (din moment ce am primit ban absolut degeaba). Am avut si o mica conversatie cu el pe discord, pe care as vrea sa o atasez. Conform regulamentului nu este interzis a se intra cu mai multe conturi pe server.
Rog stafful superior sa analizeze situatia si sa decida daca intr-adevar banul pe care l-am primit este corect.
Multumesc anticipat.


Attached Files Thumbnail(s)
   

.docx   conversatie.docx (Size: 283.29 KB / Downloads: 1)
WtF*Iustin
           
2,135
POSTS
293
THREADS
870
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 7.58[w]

Drunk MemberGamer1KCS:GO PlayerDrunk MemberLeague of Legends Player
04-04-2020, 11:34 AM
#2
Ai facut dupa model alta cerere.
Closed
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

IustinEu -><- Dey


Forum Jump: