[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Reclamatie 221RoRobi
Author : yomadalin12, Category : Reclamatii admin/helper/player, 2 Replyes, 790 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.04[w]
08-15-2020, 11:23 PM
#1
1.Nickul dvs: BERLIN
2.Nickul reclamatului:221RoRobi
3.SteamID-ul reclamatului:STEAM_0:1:502851906
4.Motivul pentru care il reclami: mi-a dat si habar nu am pt ce, cica pt ca nu dau dis.
5.Dovada: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
6.SteamID-ul tau:STEAM_0:1:151367166
7.Alte obiectii:Nu mi s-a cerut nicuin dis sau cel putin eu nu am auzit. Am fost tras la spec in timp ce ma jucam fara sa ma anunte si pe mn dupa care eu m-am dus inapoi nestiind de ce m-a mutata dupa cere ma trezesc ca imi iau ban cu reason "nu da dis" mi se pare cam ciudat tinand cont ca sunt nou si habar nu aveam ca tre sa intru pe dicord ca sa joc pe sv, sau putea sa imi zica pe chat daca a vazut ca nu rs nu e ca si cum nu am vrut sa il bag in seama nu l-am auzit deoarece sunt cu cineeva pe skype.
Am filmare cu faza din inaintea banului primit: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Recunosc pe filmare se ude cand imi cere discordul doar eu ma jur ca nu l-am auzit deoarece cum am spus si mai sus eram cu cineva pe skype si nu am fost atent daia nici nu stiam de ce m-a mutat nu ascund nimic ca sa nu ii fi dat discordul ba chiar urma in seara asta dupa ce ieseam de pe sv sa intru eu pe discord la voi.
Incepator

82
POSTS
5
THREADS
50
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.02[w]
08-16-2020, 12:11 AM
#2
Salut, dupa cum spune si regulamentul serverului gasit aici: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Numarul 16 specifica: 16. Daca un admin/helper va muta la spec, si va cere discordul, sau va pune niste intrebari, nu il ignorati, si nu va intoarceti inapoi la joc. Sanctiune kick/posibil ban.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
18
POSTS
1
THREADS
10
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.24[w]
08-16-2020, 10:48 AM
#3
Salut ai luat ban din cauza ca te-am mutat la spec sa iti cer discordul iar tu ai intrat sa joci , nu e problema mea ca tu nu ai avut vc 1 e datoria ta sa il ai si mai făceai si glume proaste "Ce imi place sa dau cu codul cand e adminu on"


Forum Jump: